صالح آبادی : دستورالعمل‌های ستاد امر به معروف را به شبکه بانکی کشور اعلام کردم اما این فقط مقدمه کار است


به گزارش خبرگزاری اخبار آنلاینجلسه بحث عفاف و حجاب به ریاست حجت الاسلام صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر و با حضور هاشمی گلپایگانی دبیر این ستاد، علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی، ذبیح الله سلمانی. معاون مدیریت و توسعه منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی و مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی.

در این جلسه علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی اظهار داشت: توجه ستاد امر به معروف و نهی از منکر به موضوع عفاف و حجاب وظیفه ما را برای رسیدگی به این موضوع فرخنده سنگین می کند. و گفت: ما در بانک مرکزی و شبکه بانکی کشور وظیفه خود می دانیم که در این زمینه اقدامات جدی انجام دهیم.

وی افزود: دستورالعمل ها و مقرراتی که از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر به بانک مرکزی ابلاغ شد نیز ابلاغ و به شبکه بانکی کشور ابلاغ شد، اما این تازه شروع کار است که با جدیت پیگیری می شود. .

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اهمیت و ضرورت موضوع عفاف و حجاب ادامه داد: مسئولان فرهنگی باید در نظام بانکی کشور حضور فعال داشته باشند. البته تاکید ما این است که مسئولان فرهنگی بانک ها به لحاظ اعتقادی سعی کنند مقوله حجاب و عفاف را با وجدان نهادینه کنند.

رئیس کل بانک مرکزی در پایان تاکید کرد: ما از سوی بانک مرکزی و شبکه بانکی آمادگی کامل خود را برای تحقق اهداف تعیین شده از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر اعلام می کنیم.

READ  یک اقتصاددان پاسخ داد: قیمت دلار تا کجا امکان کاهش دارد؟

223227


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا