شکار فرصت‌های مطالعاتی و اقتصادی مسکن با حضور اساتید و نخبگان جامعه مهندسی


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به گزارش ایران آنلاین، مهدی روحی افزود: همزمان با اجلاس ملی معماری و صنعت ساختمان شمال کشور، نمایشگاه صنعت ساختمان با هدایت مجتمع کلبه امید، مهار ساخت و ساز لومان، در هتل میزبان بابلسر برگزار می شود.

مدیرعامل موسسه کلبه امید تصریح کرد: در این نمایشگاه شهرداران شهرهای شمالی، شرکت های اصلی ساختمانی کشور، سازندگان با نام مسکن به ویژه در شمال کشور، اکثر بانک های کشور، ساخت و ساز دولتی و خصوصی و تولیدکنندگان بزرگ در حوزه ساختمان، جامعه مهندسی، جامعه انبوه سازان و معماران و سایر مسئولان کشوری و استانی حضور دارند.

وی مهمترین موضوعات مطرح شده در این نمایشگاه و اجلاس را برشمرد و گفت: بررسی شرایط سرمایه گذاری صنعت ساختمان در شمال کشور، برندسازی و بازاریابی در صنعت ساختمان، بررسی چالش های پروانه های ساختمانی، بلندمرتبه سازی ساختمان ها، ایمنی آتش سوزی و آسمان خراش، بیمه مکان در ساخت و سازهای عمرانی، علاوه بر برگزاری کارگاه های تخصصی، نیز از مهم ترین موضوعات مورد بررسی و اهداف برگزاری در نشست و نمایشگاه است.

شایان ذکر است که این دوره از حضور صنعت ساختمان از آنجایی که شمال کشور در دو دهه اخیر و به ویژه در سال های پایانی سال جاری میلادی برای سازندگان و جامعه مهندسین، معماران و دولتمردان این حوزه بسیار حائز اهمیت است. همه استان ها و شهرستان ها از ساخت و ساز مسکن استقبال می کنند و مسکن، بازرگانی و … وجود داشته است و این حوزه با توجه به رشد تقاضا در آینده زمینه تهاجمی تری را برای ساخت و ساز فراهم کرده است.

READ  عکسی از قدیمی‌ترین پمپ بنزین در ایران/ چرا نفت انگلیسی در ایران منفور بود؟


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا