شهر بیکار رامکان/ رامکان با افزایش تعامل سازمان منطقه آزاد و شهرداری به توسعه شتاب می بخشد.


به گزارش خبرآنلاین از کشم، افشار فتح الهی در دیدار با شهردار و امام جمعه و رئیس شورای شهر رامکان اظهار داشت: همدلی مدیران و مردم رامکان برای توسعه اقتصادی و اجتماعی این شهرستان ستودنی است. گردشگری و تجارت مناسب می تواند به سرعت در مسیر توسعه حرکت کند.

وی ادامه داد: برای رفع مشکلات رامکان و تسریع در اجرای پروژه های شهری باید اولویت منابع و هزینه ها باشد و سپس با مشارکت سازمان، شهرداری و بخش خصوصی مشکلات یکی پس از دیگری حل شود. حذف شود.

فطولا با اشاره به اینکه رامکان در یکی از جاده های اصلی جزیره واقع شده است، افزود: بیشتر گردشگران از این شهر تردد می کنند و همین موضوع اهمیت حل موضوع زیباسازی منظر شهری را دو چندان کرده است.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه گفت: ظرفیت های رامکان برای رونق گردشگری بسیار ارزشمند است و با مشارکت بخش خصوصی و شهرداری این سازمان آمادگی دارد تا زیرساخت های لازم را برای امکانات تفریحی و کمپ پارک ها ایجاد کند. در این شهر ايجاد كردن.

بر اساس این گزارش، افشار فتاحی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد قشم صبح امروز به همراه جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران این سازمان از روند اجرای طرح های ورزشی و فرهنگی بازدید و مکان هایی را برای احداث مکان های تفریحی و تفریحی پیشنهاد کرد. اوقات فراغت . . مجتمع های گردشگری با حضور شهردار و امام جمعه رامکان و رئیس شورای شهرداری در خصوص توسعه شهر رامکان و مشکلات پیش روی این شهر بحث و تبادل نظر شد.

READ  توسعه فرهنگ باید یکی از اهداف کارخانه نوآوری البرز باشد


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا