شهرداری باید به فکر پیشگیری از این گونه حوادث باشد


بر اساس گزارش ها خبر آنلاین از البرز; علی قاسم پور در کمیته معاونت شهرسازی و معماری که به بررسی روند تدوین طرح تفصیلی آینده کلانشهر کرج پرداخت، با اشاره به حادثه تلخ ریزش کلانشهر آبادان و جان باختن جمعی از عزیزان هموطنان گفتند: عملیات فیزیکی در مناطق ده گانه کرج باید ضابطه مند و شفاف باشد، در غیر این صورت مسئولان شهرداری با هرگونه سازندگان خطرناک برخورد جدی و قانونی خواهند کرد.

سخنگوی شورای شهرداری کرج با اشاره به اهتمام جدی و نظارت دقیق بر ساخت و سازها گفت: عدم توجه متخلفان ساختمانی به ایمنی و جان و مال افراد در ساخت و سازهای غیرمجاز یکی از مواردی است که باید مورد توجه رهبری شهری قرار گیرد. مصمم باش

رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهرداری کرج با تاکید بر رعایت نکات ایمنی در ساخت و ساز، یادآور شد: مدیریت شهری و معاونت شهرسازی و معماری باید اقدامات حساسی را برای جلوگیری از فعالیت ساختمان های خطرناک انجام دهند و دستورالعملی برای آنها تهیه کنند. رعایت . .

سخنگوی شورای شهرداری کرج خواستار هشدارهای جدی برای ایمنی ساختمان ها شد و افزود: توصیه می شود معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج نسبت به شناسایی و بازرسی ساختمان های خطرناک شهر برای پیشگیری از حوادث اقدام کند.


منبع

READ  تجهیز واحدهای بتنی با آزمایشگاه تخصصی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا