شرکت‌کننده فصل دوم «عصر جدید» این روزها چه می‌کند؟


شکوفه عزیزی فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر شیراز و کارگردانی نمایش عروسکی در کرج بود. او بدون حمایت مسئولان فرهنگی استان تصمیم به حضور در عصر جدید گرفت و در فصل دوم این مسابقه به عنوان کارگردان عروسکی حضور پیدا کرد و در نهایت با زنگ طلایی سید بشیر حسینی راهی مرحله بعد شد. بعد از این برنامه فرصت های متعددی برای این بازیگر فراهم شد و در برنامه کودک به عروسک گردانی پرداخت. این بازیگر در «جلسه خصوصی» که در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد، هرچند کوتاه حضور یافت.

عزیزی در پاسخ به اینکه چه چیزی باعث شد در این برنامه شرکت کنید، گفت: بعد از تماشای فصل اول می خواستم در این برنامه شرکت کنم. در مسابقه برای شرکت مردد بودم چون فکر می کردم تا زمانی که تصمیم به شرکت نگرفتم و قبول نشدم از کاری که انجام می دهم استقبال نمی شود. تا قبل از شروع نمایش به واکنش مردم بدبین بودم و نمی دانستم در چه مرحله ای قرار دارم. در نهایت با صحبت ها و حمایت های تیم عصر جدید تصمیم قطعی برای حضور در برنامه گرفتم و روی صحنه رفتم.»

او درباره این ایده گفت: «در ابتدا سعی کردم به چیز جدیدی فکر کنم، زیرا فکر می‌کردم صحنه عصر جدید مکانی است برای تظاهر به غافلگیری و نشان دادن توانایی خاصی برای اولین بار. کار عروسک گردانی و صداپیشگی را شروع کردم و حتی عروسک بار را زیر و رو کردم و بعد با بالا رفتن از زنگ طلایی سید بشیر حسینی کار جدی تر شد. سعی کردم واقعاً کار جدید و خلاقانه ای انجام دهم تا مخاطب راه های دیگر ساخت عروسک را ببیند و لذت دیدن آثار مختلف را از دست ندهد.»

READ  فهرست فیلم‌های کلاسیک کن اعلام شد

این شرکت کننده درباره اتفاقات مثبتی که بعد از «دوران جدید» برایش رخ داد، گفت: پس از شرکت در این مسابقه به شهرت رسیدم و افراد زیادی با هنر و خلاقیت من آشنا شدند. از نهادهای مختلف تماس گرفتند و قصد همکاری داشتند، اما اکنون بسته به نوع نگاه عجولانه یا شرایط، جایی برای همکاری وجود ندارد. البته ناگفته نماند که از سال گذشته در عید تا اوایل بهمن 1400 با عروسکی که در «عصر جدید» شرکت داشتم و در سریال کودک «خاله شادونه» بازی می کردم، هر هفته پنجشنبه و جمعه روی آنتن می رفتم. ” ، “در ویلای کوهستانی”. همه این پیشنهادها به خاطر عملکرد من در دوره جدید بود.

عزیزی در پاسخ به این سوال که آیا افرادی هستند که از شما الگوبرداری کنند و بخواهند در مسابقه شرکت کنند، گفت: خانواده های زیادی در فضای مجازی با من تماس گرفتند که دوست داریم فرزندمان به ساخت عروسک ادامه دهد. جالب ترین و مهم ترین چیز این است که نامه هایی از دختران، نوجوانان و حتی دانش آموزان دریافت کردم که باعث شدی ما را به عنوان یک الگوی قوی و سخت کوش ادامه دهیم و برای رسیدن به آرزوهایمان تلاش کنیم و این بخش باعث غرور من شد. . حس خوبی بود که بتوانم چنین تأثیر مثبتی بر انتخاب مسیر یک گروه داشته باشم.»

وی درباره واکنش های مردم در فضای مجازی گفت: فضای مجازی یکی از بسترهایی است که امروزه در اولین واکنش به مردم و کارشان نمود پیدا می کند و این به دلیل در دسترس بودن و دسترسی آسان آن است. بعد از نمایش خیلی ها با من آشنا شدند و به صفحه من آمدند و تا امروز مرا همراهی کردند و دوستم داشتند و همیشه به من انگیزه می دهند که ادامه دهم.

READ  از ۲۴ سالگی پری‌ناز ایزدیار تا «رسواییِ» مسعود ده‌نمکی/ تلویزیون با آخر هفته چه می‌کند؟

این بازیگر درباره حضورش در فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» محصول جشنواره فجر گفت: دستیار آقای شمس برای بازی به دفتر ایشان زنگ زد و گفت شما انتخاب کارگردان هستید. فکر می کردم آشنایی آنها با من در «عصر جدید» است، اما خودشان گفتند که به طور اتفاقی با من آشنا شده اند، چون همشهری هستم و دوستان هنرمند مشترکی دارم، به پیجم رفتند و عکس ها و نمونه های من را دیدند و آنها را انتخاب کردند. حضور کوتاهی داشتم اما فکر می کردم شروع خوبی برای رفتن به سینما و فعالیت در زمینه ای که در آن تحصیل کرده ام، برای حضور در کنار بازیگران درجه یک با فیلم «الف» است. از آقای شمس و گروهش صمیمانه تشکر می کنم و در این راه درس های زیادی از آنها گرفتم.»

«به طور کلی دوران جدید بستری است برای همه کسانی که مثل من سال‌ها تلاش کرده‌اند، اما هنرشان در هر مرحله‌ای که متوقف می‌شود، یعنی در مرحله اول، حضور در دوره جدید دیده نشده است. یک نفر حذف شد، خیلی عالی است، رویداد، و برای همه کسانی که هنر دارند و تلاش کرده اند و هنوز خودشان را آنطور که باید ندیده اند، شرکت در آن را توصیه می کنم و این فرصت شانس برنده شدن است. در این برنامه با همکاری عوامل به خصوص آقای علیهانی استعدادهای واقعی و افراد پرتلاش رها نمی شوند.»

259259


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا