شرایط خدمت سربازی سربازان جدا از ادارات دولتی


به گزارش خبرآنلاین لرستان، سرهنگ سعید دالوند در این خصوص گفت: کلیه کسانی که در راستای نیازهای نهادهای مدنی و با رعایت اصل 147 قانون اساسی و اصل (66) خدمت وظیفه عمومی حداقل 4 نفر باشند. سالهای کار در آژانس های عمرانی (دولتی) را متعهد می گویند.

وی افزود: بر اساس قانون خدمات عمومی، مدت زمان استخدام در ادارات برای این دسته از افراد متفاوت است، به عنوان مثال قوه قضائیه 10 سال، وزارت آموزش و پرورش حداقل 5 سال، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 5 سال. سال، معلمان 4 سال و دفتر هوانوردی کشوری 10 سال است.

معاون بدهی عمومی استان تصریح کرد: آن دسته از مقاماتی که قبل از پایان خدمت به هر دلیل ( اختیاری یا قهری) برکنار می شوند، موظفند حداکثر ظرف مدت 6 ماه از تاریخ عزل یعنی .е. از تاریخ اجرا دارای گواهی رسمی صادره از سازمان متبوع جهت بررسی وضعیت صلاحیت و ثبت درخواست ارسال به خدمت از طریق یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10).

سرهنگ دالوند افزود: این دسته از مشمولان در صورت عدم اقدام در مهلت مقرر غایب محسوب و از تسهیلات موضوع ماده 10 قانون خدمت وظیفه عمومی از قبیل اخذ پروانه تحصیل، ترک خدمت محروم خواهند شد. کشور، اشتغال و غیره باشد.

معاون امور عمومی استانداری گفت: زندانیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاعاتی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به آدرس sarbazvazifeh@ از جدیدترین ها مراجعه کنند. اخبار مربوطه

48


منبع

READ  عاملان تخریب 6 تاسیسات مخابراتی در میناب دستگیر شدند
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا