شتت ئئئ نئئئ


آیا می خواهید به روسیه بروید؟ علی نظر روز یکشنبه در اولین نشست اندیشه ورز بسیج اساتید استان در سال جدید که با موضوع تلاش هیئت برای شعار سال در حوزه ریاست دانشگاه لرستان برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت: علت این موضوع اقتصاد برای دانش آموزان از جمله موضوعات مهم شعار است. سال می شود نقش دانشگاه ها در تقویت مباحث مرتبط با دانش بنیان و ارائه راهکارهای علمی، کاربردی و عملیاتی برای کاستن از مسائل نظام جامعه، یک نقش بسیار مهم است.

سرپرست دانشگاه لرستان أفزود:

وی افزود: برای اجرای شعار سال بایستی

سازمان رئیس بسیج اساتید لرستان ادامه داد: پیشنهادی که انجام میدهیم در مسیر شعار سال باید بر آگاهی و دانش روز باشد و از تصمیمات احساسی و شزده باید پرهیز کرد.

نظری تاکید کرد: در بخش‌های مختلف کشاورزی، دامداری، صنعت استان و همچنین بخش‌های علوم انسانی بایستی فعالیت‌ها برای تحقق شعار سال کاملا دانش‌بنیان، انجام می‌شود.

عنوان: از بخش‌های نظام مهم شعار سالین است که تقویت شود. تولیدیه و منگیر باه اشتلنگفرینی باشود و پامهالیه برشایه دانش رز و دانشبپانیه بشداد.

سرپرست دانشگاه لرستان گفت: همه مهم ترین کارهایی که باید در ایالات متحده و ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا و همچنین در ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا انجام شود.

نظری در پایان بیان نمود: در بخشهای انسانی و اجتماعی هم بایستی علوم با دیدگاه محوری، تلاش کرد نقش آفرینی علمی و کاربردی نظام دانشگاهی را برای کاهش افزایش داد.

48


منبع

READ  بیانات حضرت قمر بنی هاشم (علیه السلام) به مناسبت روز خبرنگار
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا