شاخص هوای کوزستان تا ۵۰۰ بالا رفت


سامانه پایش فیفی هوای کشور ساعت ا امروز جمعه شاخص کیفی هوای شهرهای بندرامار را ۵۰۰ و ماهشهر
در همین زمان شاخص کیفی هوای شهرهای اهواز 263 و شادگان 251 در شرایط بسیار ناسالم، شاخص کیفی هوای رامشیر 195 در شرایط ناسالم برای همه گروه ها و شاخص کیفی هوای شهرهای دزفول 107، سوسنگرد 128 و شوشتر 118 در شرایط نام برای گزارش گروه های حساس شده است.
هواشناسی خوزستان طی 2 روز آینده احتمال وزش باد متوسط ​​همراه با تندباد لحظه ای و محیطی و خاک محلی و همرفتی در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی استان را پیش بینی کرده است.
خوزستان در وضعیتی نابسامان قرار دارد.
AQI شاخصی است که برای سنجش کیفیت هوا کار میرود و می دهد که هوای اطراف چقدر تمیز یا آلوده است و این حد از چه محیطی ممکن است بر سلامت افراد باشد.
این کار بدی نبود، اما کار خوبی هم نبود.
بر اساس این شاخص، از صفر تا 50 در شرایط پاک یا سبز، 51 تا 100 در شرایط قابل قبول یا زرد، 101 تا 150 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس یا نارنجی، 151 تا 200 در شرایط ناسالم برای همه یا قرمز، 201 تا من یکی از اعضای کلیسای باشکر مقدس هستم.
دکتر شرای هوی ناسلم هامه احافرد عبدور قطر قررات آرفتن درازدن دراز آل ماهاری هوآی بای عین شادت علوضی مامان الاسات. همچنین افراد گروه هاس ممکن است پیامدهای بیشتری شوند. شرایط بسیار ناسالم بیانگر هشدار درباره بروز وضعیت بهداشتی است و با احتمال احتمال سلامت همته
شرایط هوای خطرناک نیز نشان‌دهنده وضعیت اضطراری هشدار بهداشتی است و همه افراد ممکن است أست داد پیاد

READ  اینفوگرافیک/ ده نکته مهم برای داوطلبان کنکور 1401

بیشتر بخوانید:

سدسازی در ترکیه سوءمدیریت در کشور . نام خداوند چیست؟

تاشکند

47231


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا