سود سهام عدالت جاماندگان از فردا واریز می‌شود


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین معاون فناوری صداو سیما گفت: از صبح امروز شروع به استخراج داده ها و محاسبه سود بازماندگان می کنیم و در نهایت از فردا اول خردادماه می توانیم سود را شبانه به حساب سهامداران واریز کنیم. به نقل از شرکت سپرده گذاری مرکزی.

محمود حسنلو در ارتباط با اخبار 14 شبکه یک رسانه ملی مبنی بر اینکه عملیات سپرده گذاری چقدر طول می کشد؟ وی افزود: تا فردا انجام می شود و کار انجام می شود.

وی ادامه داد: هرکس 532 هزار تومان دادخواست دارد 575 هزار تومان و یک میلیون تومان سهام دارد یک میلیون و 80 هزار تومان سود سال 99 است که مابقی آن را واریز می کنیم، حالا اگر کسی هست که باشد. سود سال را دارد. اگر 98 باقی مانده باشد ما هم واریز می کنیم.

معاون فناوری سپرده گذاری مرکزی در ادامه در خصوص واریز سود سهام متوفیان گفت: امانتداران بلافاصله پس از فوت در سیستم بانکی شماره حساب خود بسته می شوند و نمی توانند واریز کنند، بنابراین این دسته از افراد سود مطمئن خود را دارند. با ما.”

وی افزود: طبق مذاکرات انجام شده با قوه قضائیه و سایر نهادهای ذیربط، سامانه توزیع ارث متوفی تا پایان شهریور ماه راه اندازی می شود و پس از تقسیم ارث متوفی و ​​تقسیم اقدامات قانونی وی بین وراث، سود حاصله به حساب وراث واریز می شود. حساب وراث.”

223223


منبع

READ  اعلام جزئیات پرداخت یارانه نقدی به جاماندگان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا