سه میلیون و 240 هزار مسافر نوروزی وارد چهارمحال و بختیاری شدند


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال و بهتیاری، علیرضا گیلان روز دوشنبه 15 فروردین 1401 با اعلام این خبر گفت: سایر اقامتگاه های استان از جمله اسکان موقت، اسکان مربوط به آموزش و پرورش، مهمانسراهای اداری، خوابگاه های دانشجویی و سالن های ورزشی. ‘.

وی افزود: از مجموع مسافران ورودی به چهارمحال و بختیاری در تعطیلات نوروزی 989 هزار و 378 نفر از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و گردشگری این استان بازدید کرده اند.

گیلان گفت: در این مدت در راستای ارتقای خدمات رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی 10 رزمایش، 18 آیین، 22 جشنواره فرهنگی و 18 برنامه گردشگری، 18 مکان نوروزی و 55 سفره هفتگی در نوروز و 10 هزار سفره فرهنگی برگزار شد. اقلام توزیع شد. »

وی یادآور شد: از 25 اسفند 93 تا پایان نوروز 167 بازدید مشاهده از مراکز اقامتی، دفاتر گردشگری، رستوران ها، مراکز پذیرایی و مجتمع های بین دولتی و به دنبال آن 39 مورد تشویقی، 28 مورد تذکر و 6 تذکر کتبی به فعالان این حوزه انجام شد. اقامتگاه ها، دفاتر گردشگری، رستوران ها، مراکز پذیرایی و مجتمع های میانی در اختیار استان قرار گرفته و شکایتی نیز دریافت شده است.»

گیلان افزود: در این مدت 4 هزار و 300 تخت در هتل ها، هتل آپارتمان ها، مسافرخانه ها، بوم گردی و سایر اماکن گردشگری در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای خدمات رسانی و اسکان مسافران و گردشگران پیش بینی و آماده شده است. نوروز.»

48


منبع

READ  وضعیت بد سلامتی تعدادی از دانش آموزان دختر در سمنان / حمله به چند مدرسه و دبیرستان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا