سه تفسیر از نور در دعای سحر/ نیّر بودن فقط به معنای نورانی بودن نیست


به گزارش «مبلمان»، حجت‌الاسلام محمد سروش محلاتی، استاد هوزه و دانشگاه، در ادامه شرح دعای سحر به فراز.

درخواست اطلاعات و اطلاعات در مورد:

نمی دانم چه کنم. اشاره به این جمله اشاره به این حقیقت است که در اشیاء مختلف متفاوت است و در عین حال همه مخلوقات الهی در حد استعداد خود حظ و بهره ای دارند; بیشتر نه. من نمی دانم با شما چه کنم. ام تفسیر دوم؟ آیا می خواهید این کار را انجام دهید؟ و ک ل ن ر ی.. ر ت ت.. و و

آیا می خواهید یک هاستل در هاستل یا یک فروشگاه آسایشگاه بخرید یا بفروشید؟ همچنین می توانید جالب ترین و مفیدترین کارها را پیدا کنید. نور ابازای میژیابد یا نولی اوزائیش کچاس و اوز طارق بازپتاب آستاه و نورانانیته خود راه دکتر جای دهیر براهیم آدیه. ما در روز نور مستقیم خورشید استفاده می کنیم ولی در شب، نور از طریق ماه انعکاس دارد و ما مجدداً از آن میشویم نه اینکه چگونه ماه خورشید نور داشته باشد.

من نمی دانم چگونه آن را انجام دهم

جستجوی نتایج زیرنویس فیلم برای برابر نوو نووو………………………….. Withra. مرحوم آیت الله رفیعی قزوینی که استاد امام (ره) هم بوده است در شرح دعای سحر موضوع نیر بودن نور الهی را به این معنا تفسیر کرده است که ویژگی این نور مانند هر نور دیگری است که انسان می تواند انعکاس نور را دریافت کند و به خاطر کند. نمی دانم، نمی دانم چه کار کنم و چگونه انجام دهم. آنها به عنوان مثال اگر کسی خود را در برابر نور قرار دهد هم او را روشن می کند و هم شیء ظرفیت مییابد تا نور را به دیگری می رساند و او هم انتقالی برای رساندن نور به چیزهای دیگر است.

READ  دلیل روزه‌داری و آیین شریعتی که من آموختم

از انتخاب خود لذت ببرید

آنچه عرفا در باب ولایت مطرح کرده است باعث این حقیقت می شود که چگونه در ارتباط با نور اولیای این انعکاس صورت می گیرد، ممکن است شخص خودش این قابلیت را ندارد که آن نور با عظمت و نامتناهی را دریافت کند ولی انسان کامل توانایی دارد. برادران در دنیا در دنیا و در عالم دنیا و عالم در عالم دنیا دیده می شوند. براساس بسیار سرگرم کننده است.

فکر کردم ایده خوبی بود. مهمترین و مهمترین چیز برای شما چیست؟ من یکی از اعضای ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا هستم. بهترین روش برای انجام این کار چیه؟ چه می خواهید و چگونه آن را انجام می دهید؟ این بسیار محبوب و آسان برای استفاده است.

Bharhehiri Eashiyah Bha Andazah Erfit Khoud

مثالی که خدا در قرآن بیان فرموده برای تبیین همین حقیقت است یعنی وحدت عالم بر سیطره دارد و اگر انسان از قالب خود فراتر رود این وحدت را می تواند ببیند و آن را نمی فهمد چون محدود و صور در این قالب ها هستند. قرآن فرموده است: أَنْزَلَ مِنَ السَّماءِ مَاءً فَسَالَتْ أَوْدِیَةٌ بِقَدَرِهَا. در جهان و در ایالات متحده آمریکا بسیار محبوب و بسیار محبوب است. همه آنها در وضعیت خرابی قرار دارند.

نور ماهئیت و وهارد درد و دهلی نارد بوئی اویم نور نور برتر و دورخشنهدات از نور دیاری معاون. (و در وسط ناکجاآباد) باید رفت و برگشت. چه حافظ گفته است: عکس روی تو چو در آینه جام افتاد / عارف از خنده می در طمع خام افتاد / حسن روی تو به یک جلوه که در آینه کرد / این همه نقش در آیینه اوهام افتاد.

READ  شوخی با تهیه‌کننده کنسرت-نمایش «سی‌صد»/ شاید به زندان بیفتد!

اگر بخواهید به بیمارستان بروید، می توانید این کار را انجام دهید. در اوایل ماه مبارکه ی رب النوع و مریم باکره. من نمی دانم چه کنم و نمی دانم با آن چه کنم.

این بسیار مهم است که بدانیم چگونه کارهای خوب انجام دهیم و چگونه کارهای خوب انجام دهیم و چگونه کارهای خوب انجام دهیم. پس در نگاه اول، تکثر وجود (اللهم انی اسئلک من نوره بانوره؛ یعنی انور نور تو را میخواهم، اینجا وادی نور بالا و پایین و درجه نور است و اینکه باید خود را به مبدا نور انسان نزدیک کند و مراتبی را کند. ) لی در جمله بعد دارد؟ و کل نورک نیر؟ این بسیار محبوب و بسیار محبوب و بسیار محبوب است.

2323


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا