سهرابی: از ارسال چند عکس پرسپولیسی‌ها خجالت کشیدم


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; بخش قابل توجهی از برنامه فوتبال برتر این هفته به بررسی اتفاقات بازی ناتمام تراکتورسازی و پرسپولیس اختصاص داشت. میر معصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی پس از اولین صحبت های امید آلیسیا به این برنامه پیوست. وی در سخنان خود رفتار چند بازیکن پرسپولیس را که باعث تحریک هواداران شده است را محکوم کرد و برای اثبات ادعای خود عکس و فیلم ارسال کرد.

سهرابی نیز با دوست داشتن نیزه های سنگ پرانی علیچه گفت: اتفاقات اخیر در ورزشگاه یادگار امام و کار برخی تماشاگران را تایید نمی کنیم. من هم کار اعضای باشگاه پرسپولیس را محکوم می کنم. این دو مورد به چهره واقعی هواداران نجیب تراکتور لطمه زد. چرا فقط در همه بازی های پرسپولیس این اتفاق می افتد؟ ما باید اعضای تیم خود را توجیه کنیم.
آنهایی که سنگ انداختند حامی ما نبودند. تعدادی بودند که عکس هایشان بیرون آمد. آنها اصلاً طرفدار تراکتورسازی نبودند. آنها طرفدار تیم های رقیب بودند و عده ای برای ایجاد تنش آمده بودند. خوشبختانه عکس ها را برای مسئولین مربوطه ارسال کردیم. دو سال پیش هواداران پرسپولیس تهران با ما چه کردند؟ در همین بازی در ورزشگاه آزادی حدود 40 تا 50 نفر از هواداران ما مصدوم شدند. شعارهای قومیتی از همین ورزشگاه آزادی می آمد. بازی با سپاهان و فولاد هم تقصیر ما بود؟ این بیشتر مسابقات باشگاه است.
باشگاه ما اشتباه نمی کند. اولین مورد رنگ آبی شهر تبریز بود. مورد دوم مربوط به سیستم بلیط من در ایران بود. مجوزهای لازم را به صورت قانونی دریافت کرده بودیم و تخلفی صورت نگرفت. آیا در فینال جام حذفی 30 درصد مشاهده شده است؟ وقتی 20000 نفر می آیند کجا را کنترل کنیم؟ عددی که این کار را انجام داد به دلیل تحریک بازیکنان حریف است.

READ  بعد از همگروهی با ایران؛ سرمربی انگلیس تهدید شد!/عکس

صحبت های اولیه سهرابی تمام نشد و او پس از انتشار عکس های ارسالی به خط برگشت و گفت: آقای درویش می گویم چرا وقتی تماشاگران پرسپولیس روی تراکتورسازی شعارهای قومیتی می دادند، هیچ وقت محکوم نشدی و عذرخواهی کردی. آقای گل محمدی یک چهره ملی است و ما برای ایشان احترام قائل هستیم، اما چرا شما به عنوان مدیر عامل اجازه دادید آقای یحیی گل محمدی بیاید؟ محروم نبود؟ شما که از قانون دم می زنید فراتر از قانون هستید آقای گل محمدی؟ چرا باید به او اجازه داد از وسط تماشاگران عبور کند یا به وسط زمین برسد؟

وی با تاکید بر تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه تصریح کرد: تمامی مسابقات بر عهده شورای تامین منطقه است. ملاک حضور تماشاگر رنگ شهرهاست. نه توهینی بود، نه شعاری، نه پرچمی، 50 هزار نفر آمدند و اتفاق خاصی نیفتاد. همه با آرامش آمدند و رفتند.

اما بازی دیروز پیکان و یک تیم خارجی صددرصد نبود. فردا همایش 100 هزار نفری نیست؟ تبریز جداست؟ تبریز آبی بود و تاج نداشت. شورای امنیت امنیت را برقرار کرد و مردم آمدند. من خیلی به شما احترام می گذارم اما متهم ردیف اول این ماجرا را برای دفاع از خود پشت خط آورد. آقای علیچاه نباید حرف ها را وارونه بگوید. آیا آقای آلیشیا سنگ را دور انداخت؟ داشت سنگ می انداخت. من فیلمش رو دارم

مدیرعامل تراکتورسازی درباره عکس هایی که ارسال کرده است، گفت: یکی از بازیکنان ما دخالت نکرد و خدای نکرده کار غیراخلاقی انجام دهد. من نمی خواهم عکس هایی که فرستادم پخش شود و خجالت کشیدم دو سه عکس بفرستم چون مردم نباید آنها را ببینند.

READ  حضور عضو بازداشتی به صورت مجازی در جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال

سهرابی باشگاه پرسپولیس را محکوم کرد و افزود: کار افراد محدود را تایید نمی کنم اما باید واقع بین باشیم. کار ماموران امنیتی و انتظامی واقعا عالی بود و هیچکس خونریزی نکرد. ما اینجا اشتباه کردیم، سپاهان چه شد؟ این سرباز چه شد؟ مقصر راننده تراکتور است و باید عذرخواهی کنیم؟ در اهواز چه گذشت؟ در ورزشگاه آزادی چه گذشت؟ چرا این اتفاقات فقط در مورد پرسپولیس می افتد؟ اگر یکی از بازیکنان ما اشتباه می کرد، باید ضربه می زدم.
وی درباره فیلمی که دوربین های مداربسته رختکن ضبط کرده و حین صحبت هایش پخش شده است، گفت: فعلا تیم پرسپولیس به رختکن آمده است. افسران امنیتی و فرمانده میدان آمدند و از داور و ناظر بازی خواستند که بازی بدون مشکل پیش برود. داور گفت مشکلی نیست بیا پرسپولیس ادامه می دهیم. 8 دقیقه به اندازه زمان منتظر ماندند. هر دو دوش گرفتند و ظرف 15 دقیقه غذا خوردند. کجا در رختکن شام می خورند؟ بازیکناشون بهم گفت غذامو خوردم مسواکمو شستم! همچنین می توانید از ناظر بازی بپرسید. هشت دقیقه منتظر ماندند اما متاسفانه پرسپولیس نیامد.

مدیرعامل تراکتورسازی که از فروش 30 درصدی بلیت های این بازی صحبت کرد و سپس به حضور 50 هزار نفری در ورزشگاه اشاره کرد، درباره این جنجال ها گفت:
45-50 هزار تماشاگر آمدند. خوشبختانه مردم به بهترین شکل ممکن آمدند و ورزشگاه را ترک کردند. ورزشگاه ما ۷۵ هزار نفر دارد. 20 هزار نفر بدون بلیط آمدند، می توانید این همه نفر را برگردانید؟

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا