سرقت موتور سیکلت توسط رانندگان پیک اینترنتی غذا در نیاورا


در اردیبهشت 1401 پلیس تهران از گم شدن چند موتورسیکلت شکایت کرد و در حال سرقت مواد غذایی از چند راننده پیک آنلاین غذا در شمال تهران دستگیر شد.

به این ترتیب پلیس با دستور بازپرس تحقیقات مقدماتی را آغاز کرد و در ادامه متوجه شد موتورسیکلت ها از مقابل چندین موسسه توسط یک سارق حرفه ای به سرقت رفته است.

در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد سارق جوان در حالی که رانندگان پیک برای تهیه غذا وارد رستوران شده بودند، یک دستگاه موتورسیکلت را سرقت کرده است.

وقتی پلیس متوجه شد صحنه های سرقت مجهز به دوربین های مداربسته است، آنها را بازرسی کردند و دزد حرفه ای را شنا کردند.

تحقیقات پلیسی برای شناسایی مخفیگاه سارق ادامه داشت تا اینکه گشت های پلیس در خیابان شهید باهنر منطقه نیاوران با مشاهده یک سارق حرفه ای در حال سرقت موتورسیکلت از راننده پیک اینترنتی، بلافاصله وارد عمل شدند.

متهم پس از شناسایی توسط ماموران پلیس بلافاصله با موتورسیکلت مسروقه متواری شد که دقایقی بعد در تعقیب و گریز دستگیر و برای بازجویی به کلانتری منتقل شدند.

متهم در تحقیقات اولیه به سرقت موتورسیکلت از رانندگان پیک آنلاین غذا در شمال تهران اعتراف کرد و در تحقیقات مشخص شد موتورسیکلت های مسروقه برای فعالیت مجرمانه استفاده می شده است.

بر اساس این گزارش، با دستور بازپرس، متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در خصوص پرونده ادامه دارد.

4747


منبع

READ  کشتن زن صیغه ای برای جلب رضایت همسر همیشگی اش/ متهم: قرار بود فقط یک صحنه باشد، اما چهارپایه از زیر پای نسرین افتاد و طناب او را خفه کرد.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا