ستاره سابق رئال خودش را به بارسا پیشنهاد داد!


آنخل دی ماریا پس از هفت سال حضور در تیم فرانسوی به دوران حضور خود در پی اس جی پایان داد. حالا او باید ماجراجویی جدیدی را آغاز کند و همانطور که موندو دپورتیوو فاش کرد ستاره آرژانتینی به بارسلونا پیشنهاد شده است. تیمی که به شدت به شرایط تقویت فاز هجومی خود و آنخل دی ماریا پایبند باشد، می تواند گزینه خوبی باشد. به خصوص اگر عثمان دمبله از این تیم برود.

همانطور که موندو دپورتیوو اخیرا اعلام کرد، رافینیا گزینه اصلی بارسلونا برای پست وینگر است، اما با توجه به اینکه لیدز در لیگ برتر باقی مانده است، جذب این بازیکن برای باشگاه کاتالانی گران تمام خواهد شد.

در واقع دیماریا خودش را به بارسا پیشنهاد داد چون می خواهد برای این تیم بازی کند و انگیزه زیادی برای این کار دارد. با این حال جذب این بازیکن در حال حاضر برای بارسلونا در اولویت نیست زیرا این باشگاه می خواهد در حال حاضر تمام تلاش خود را برای جذب رافینیا انجام دهد.
البته سن دیماریا می تواند برای انتقال او به بارسلونا مشکل ساز شود. ستاره آرژانتینی 34 ساله است که می تواند منجر به کناره گیری بارسلونا برای جذب او شود.

گفتنی است شایعات انتقال آنخل دی ماریا به بارسلونا در حالی که مدتی در مسیر نوکمپ بود، بار دیگر بالا گرفت. در سال 2017، زمانی که نیمار از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست، از ستاره آرژانتینی به عنوان یکی از گزینه های اصلی بلوگرانا برای جانشینی او یاد شد. مدیر برنامه های این بازیکن حتی در دفتر باشگاه بارسلونا حاضر شد اما در ادامه این انتقال نهایی نشد.

READ  نگرانی بزرگ سرمربی لبنان پیش از دیدار با ایران

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا