ساغلام: سه بازیکن پرسپولیس جو ورزشگاه را به هم ریختند/ پرسپولیسی‌ها از دستور داور سرپیچی کردند


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; ارطغرول ساغلام در نشست خبری پیش از دیدار فردا با فجر سپاسی شیراز گفت: از اتفاقی که در دیدار با پرسپولیس افتاد ناراحت هستم. برای جلوگیری از تکرار چنین اتفاقاتی، سر خود را ارزیابی کرده و مشکل را تحلیل می کنیم. فردی که عاشق تراکتور است تحت هیچ شرایطی اشیا را به زمین نمی اندازد. آنچه اتفاق افتاده را می توان از چند طریق بررسی کرد. این بازی نیمه تمام است و این وضعیت را می توان از دید هر دو تیم در نظر گرفت.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال باید اتفاقات در هر ابعاد و لحظه به لحظه را بررسی کند و حکم صادر کند. تصمیم فدراسیون می تواند برای آینده فوتبال ایران موثر باشد.

ساغلام ادامه داد: از رفتار رامین رضاییان در جریان مسابقه و شخصیتی که از خود نشان داد تشکر می کنم. این بازیکن تلاش زیادی کرد تا جو بازی را کنترل کند. اما سه بازیکن پرسپولیس در این اتفاقات تاثیرگذار بودند. یکی از بازیکنان پرسپولیس با بوسیدن لوگو، دیگری با پرتاب سنگ روی سکوها و نفر سوم با حرکت دست جو ورزشگاه را به هم ریخت. پس از پایان بازی، پلیس بلافاصله جو ورزشگاه را آرام کرد و به داور گفت که می توانید بازی را ادامه دهید. داور از پرسپولیس به میدان و تیم دعوت کرد. اما گفتند ما غسل کردیم، خوردیم و نمی‌خواهیم بازی کنیم.

سرمربی تراکتورسازی گفت: در این شرایط همه تیم ها می توانند از سه بازیکن استفاده کنند تا جو تمام ورزشگاه های دنیا را به هم بزنند و هواداران را در زمین جذب کنند. همچنین می توانند پس از خراب شدن جو تیم را بیرون بیاورند و به بهانه های مختلف از دستور داور اطاعت نکنند و بازی نکنند. بنابراین باز هم تاکید می کنم که فدراسیون فوتبال ایران باید مسائل را بررسی کند و تصمیم درستی بگیرد. زیرا این راه حل در آینده موثر است. این اتفاقات به ما هم یاد داد تا هواداران ما در صورت وقوع این اتفاقات با آرامش رفتار کنند.

READ  نویدکیا: اشتباه کردم به تیم ملی کمک کردم!

ساغلام در مورد تاثیر این اتفاقات بر تیمش گفت: نیمه تمام شدن بازی همه ما را ناراحت می کند. از آنجایی که بر زمین مسلط بودیم و فرصت گلزنی داشتیم، از بازی نیمه تمام که می توانستیم برنده شویم، ناراحت شدیم. ما در پنج بازی اخیر عملکرد خوبی داشته ایم و روز به روز بهتر می شویم. همچنین می خواهیم عملکرد خوب و روند رو به رشد را در بازی با فجر و نساجی حفظ کنیم.

سرمربی تراکتورسازی درباره انگیزه بازیکنانش برای بازی های باقی مانده گفت: اجازه نمی دهیم بازیکنان بی انگیزه بمانند. خیلی وقت است که نمی توانیم برنده شویم و حالا که در مسیر پیروزی هستیم، می خواهیم لذت کسب سه امتیاز دو بازی اخیر را تجربه کنیم.

ساغلام در خصوص محرومیت و مصدومیت تیمش گفت: محمد مسلم پور از بازی فردا محروم است و مشکل دیگری نداریم.

وی در خصوص غیبت هواداران در دیدار مقابل فجر گفت: از بازی در حضور هوادارانمان لذت بردم و با کمک آنها در چند مسابقه پیروز شدیم. دوست داریم با حضور آنها پرسپولیس را شکست دهیم و بازی با فجر را در حضور هواداران انجام دهیم. اما در این مرحله نمی توانیم کار خاصی انجام دهیم و در هر صورت در غیاب هواداران سعی می کنیم سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: خطر سقوط را احساس نمی کنیم، اما با توجه به رقابت نفت مسجد سلیمان و فجر شهید سپاسی و برای پرهیز از هر گونه شایعه ای مانند بازی های گذشته با جدیت و انگیزه بازی خواهیم کرد.

READ  پشت پرده تکذیب حمید استیلی/ اسکوچیچ به هم ریخت!

258 258


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا