سارق موبایل ال 90 مسافربری را دزدید و کشته شد


روز شنبه 30 اردیبهشت ماه امسال اهالی خیابان شهید تیموری در محدوده ستارخان از وقوع تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با خودروی پراید در مرکز فوریت های 110 پلیس آگاهی خبر دادند.

با انتشار این خبر تیمی از ماموران پلیس به محل حادثه رفتند و با دو مرد جوان مواجه شدند که از ناحیه سر به شدت مجروح شده بودند.

امدادگران اورژانس که همزمان با تیم پلیس در محل حاضر شدند، مجروحان را به بیمارستان منتقل کردند اما کمک های پزشکی بی فایده بود و سرنشین موتورسیکلت جان باخت.

به این ترتیب تحقیقات پلیس کلید خورد، بررسی ها نشان داد سرنشینان موتورسیکلت هنگام برخورد با پراید توسط خودروی ال 90 تعقیب می شوند.

به این ترتیب راننده خودروی ال 90 هدف ماموران پلیس قرار گرفت. در بررسی ها مشخص شد سرنشینان موتورسیکلت قبل از تصادف مرگبار، گوشی تلفن همراه راننده خودروی ال 90 را به سرقت برده و به سمت میدان تیمور متواری شدند که سرنشینان موتورسیکلت در تعقیب و گریز طولانی با خودروی پراید برخورد کردند.

ماموران کلانتری در بازرسی اولیه از سرنشینان این موتورسیکلت 5 گوشی موبایل مسروقه کشف کردند و متوجه شدند سارقان قبل از تصادف مرگبار دو گوشی موبایل دیگر را سرقت کرده اند.

بر اساس گزارش به دستور بازپرس، جسد متوفی برای انجام تحقیقات در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت و متهم دیگر پرونده برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات ادامه دارد.

4747


منبع

READ  ماجرای نابودی دختر 22 ساله/ شماره من به عنوان صیغه در فضای مجازی منتشر شد.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا