ساخت و بازسازی ۴۰۰ قطعه تخصصی در نیروگاه بندرعباس


بر اساس گزارش ها خبرآنلاینحسین سلیمی اظهار داشت: با توجه به شرایط تحریم و موانع موجود در تامین قطعات خارجی، استفاده از منابع ساخت داخل بهترین گزینه برای تامین قطعات برای تولید برق پایدار در این نیروگاه است و برای اشتغال زایی و صرفه جویی ارزی مورد استفاده قرار می گیرد.

سلیمی گفت: این مجموعه در اردیبهشت ماه سال جاری موفق به جانمایی بیش از 400 نیروگاه مهم کوچک و بزرگ شد که علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، این نیروگاه گام بسیار مهمی در جهت افزایش دانش این بخش مهم از برق کشور برداشته است. بخش.”

وی بیان کرد: در این مدت قطعات یدکی شیرهای نمک زدایی، نازل تفلون و سر آبپاش نمک زدایی، قطعات صفحه نمایش، توری، قرقره، زنجیر زنجیره ای، جعبه آب بندی مکانیکی، کاسه نمدی، قطعات کمپرسور شامل: شیر اینترکولر شیر، پیستون رینگ، غدد روغن، دیافراگم، شاتون، شفت و پیستون، کمپرسور، فیلتر هوا، قطعات، بوشینگ باند، بلبرینگ و بوش GRFAN ساخته می شود.

مدیر عامل نیروگاه بندرعباسر افزود: نیروگاه بندرعباس با 6 واحد تولیدی و ظرفیت کل 1320 مگاوات بزرگترین نیروگاه جنوب شرق کشور است و همزمان با تولید انرژی حیاتی پایدار و پشتیبانی از شبکه سراسری، بخشی از قطعات ضروری آن به دانش بستگی دارد، تجربه و تخصص کارکنان آن طراحی، ساخته و بازسازی می شود.


منبع

READ  عکس | این شاسی بلند جدید هایما به بازار ایران می‌آید
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا