زلنسکی تنها به یک شرط با پوتین گفتگو خواهد کرد

به گزارش سی ان ان، زلنسکی که از طریق ویدئو کنفرانس در برنامه صبحانه فرید زکریا در داووس سوئیس صحبت می کرد، افزود که پوتین تا زمانی که از بالون «توهم» بیرون نیامده است، یک بادکنک «جانشین واقعیت» برای خود ساخته است. -مذاکره شخص بی معنی خواهد بود.

وی افزود که رئیس جمهور روسیه باید به دنیای واقعی بازگردد و این تنها زمانی است که می تواند با پوتین گفتگو کند.

زلنسکی گفت پوتین باید به دنیای واقعی بازگردد و بفهمد که افراد زیادی از جمله غیرنظامیان کشته می شوند. شاید اونوقت بفهمه که باید شروع به صحبت کنیم.

البته این اولین بار نیست که رهبران جهان پوتین را متهم می کنند که انگیزه های او از جنگ در اوکراین ربطی به واقعیت ندارد.

رئیس جمهور روسیه ادعا می کند که جنگ را برای محافظت از روس ها در برابر نسل کشی توسط نئونازی های اوکراینی بدون ارائه هیچ مدرکی آغاز کرده است.

در حالی که نیروهای راست افراطی آزوف در اوکراین از میهن خود به عنوان مقاومت دفاع می کنند، پوتین نیروهای مقاومت را نئونازی خوانده و از آن به عنوان بهانه ای برای ورود به اوکراین استفاده کرده است.

پس از این حمله، پوتین رهبران اوکراینی در کیف را باندی از معتادان به مواد مخدر و نئونازی ها خواند، در حالی که زلنسکی یهودی بود.

مقامات اطلاعاتی ایالات متحده در ماه مارس گفتند که مشاوران پوتین به درستی او را در مورد وضعیت جنگ، از جمله شکست های اولیه ارتش در میدان نبرد، مطلع نکرده اند.

زلنسکی به فرید زکریا گفت که فقط می تواند مستقیماً بدون واسطه با پوتین صحبت کند!

READ  تصویر مردی که قرار بود بر زلنسکی در اوکراین حکومت کند

وی تاکید کرد که روسیه باید به عنوان اولین گام در مذاکرات، تمام نیروها و تجهیزات خود را از اوکراین خارج کند و اوکراین تا زمانی که تمام اراضی خود را پس نگیرد، از نبرد دست بر نمی دارد.

5656


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا