زلزله در انتظار ساختمان خیابان سئول/خطر بازگشت عزیزی خادم!

سپهر ستاری: در حالی که تصور می شد با اخراج شهاب الدین عزیزی، کارمند فدراسیون فوتبال، او کمی آرام شود و شرایط بهتری را تجربه کند، اما در فاصله کمتر از 6 ماه به جام جهانی 2022 قطر، وضعیت ساختمان به این شکل نیست. همه مطلوب است و حتی شایعات زیادی در مورد اخراج وجود دارد. این روزها شنیده ها حاکی از آن است که اعضای مجمع قصد دارند در مجمع عمومی 20 خرداد خواستار عزل دسته جمعی هیات مدیره شوند و خواهان برکناری همه اعضا هستند. اگر این اتفاق بیفتد، آمادگی تیم ملی را به طور جدی تحت الشعاع قرار می دهد و بحران جدیدی برای فوتبال ایجاد می کند. البته اعضای فعلی هم در ماه های اخیر در مورد مسائلی مانند اتفاقات بازی ایران و لبنان در مشهد نشان داده اند که توانایی مدیریت درست فوتبال را ندارند. در هر صورت تاکنون درخواست برکناری 5 نفر از اعضای هیئت مدیره به دبیرکل فدراسیون رسیده و حل و فصل پیشنهاد عزل اعضای فدراسیون فوتبال از مواردی است که در دستور کار این جلسه قرار دارد. در 10 ژوئن. میرشاد ماجدی، احسان اصولی، مهرداد سراج، احمدرضا براتی و طهمورث حیدری افرادی هستند که اعضای آنها درخواست انفصال خود را ارائه کرده اند و هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

این در حالی است که عزیزی هادم هنوز برکناری را نپذیرفته است و با وجود محرومیت دو ساله از کمیته اخلاق، قصد دارد در جلسه 9 خرداد حضور یابد و از عملکرد خود دفاع کند. رئیس برکنار شده فدراسیون فوتبال که با وعده های فراوان به این سمت رسیده بود، همچنان در بین هیئت های فوتبال طرفدارانی دارد اما با توجه به مصوبه کمیته اخلاق و مستندات منتشر شده در دوره یک ساله ریاست وی، بعید است بتواند بتواند برای بازیابی موقعیت. برکناری. البته رئیس سابق فدراسیون فوتبال به دلیل تصمیم کمیته اخلاق اجازه حضور در جلسه را نخواهد داشت اما حسن کامرانی فر از فیفا درباره رای صادره از سوی کمیته اخلاق سوال کرد و شاید پاسخ به این سوال سرنوشت ساز باشد. از نوع خود

READ  یک استقلالی سرمربی آلومینیوم اراک شد

زلزله در انتظار ساختمان خیابان سئول / خطر بازگشت بنده عزیز!

همانطور که می شنوید، تغییراتی که در انتظار فدراسیون فوتبال است، بنیادی تر از آنچه امروز تصور می کنیم به نظر می رسد. اگر عزل عزیزی هادم و اعضای هیات مدیره تایید شود، تا زمان انتخابات و رای گیری برای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره و رییس فدراسیون مشخص نیست چه کسی این پرونده ها را بر عهده می گیرد. . یعنی در حالی که تیم ملی در شرایط بسیار حساسی قرار دارد اما هیچ کدام از تصمیم گیران در فدراسیون فوتبال در خطر اخراج نیستند. از سوی دیگر، بین خداداد افشاریان و بهرام رضاییان، رضاییان دیگر نمی تواند در هیئت مدیره مدیران عامل باشگاه ها را نمایندگی کند، زیرا در حال حاضر هیچ باشگاهی را مدیریت نمی کند. با این حساب مشخص نیست تکلیف هیات رئیسه و رئیس فدراسیون فوتبال پس از این جلسه چه خواهد بود؟ تشخيص جلسات هيئت مديره در حال حاضر دشوار است و آزادي هر يك از اعضاي آن، وضعيت را عجيب تر خواهد كرد.

زلزله در انتظار ساختمان خیابان سئول / خطر بازگشت بنده عزیز!

امروز اما ایران ورزشی گزارشی از اتفاقات وحشتناکی که ممکن است رخ دهد منتشر کرد. مشخص نبود که این موضوع پس از بررسی عزل در مجمع باید در کمیته اخلاق بررسی شود. با این حال این هیئت بر نظارت بر تخلفات عزیزی هادم در کمیته اخلاق تاکید کرد. کمیته اخلاق به قوانین و مشکلاتی که حکم وی می تواند ایجاد کند توجهی نکرد. در غیر این صورت، حداقل در صدور حکم، محرومیت عزیزی هادم را از ریاست احتمالی تا پایان دوره اش در نظر می گرفت. حالا که مدت زمان برکناری شهاب عزیزی هادم 2 سال است، اگر موضوع آزادی او در مجمع مطرح شود و اعضای مجمع به آزادی نهایی او رای ندهند، عزیزی هادم به ریاست فوتبال برمی گردد. فدراسیون پس از حذف mu. در پایان این دوره از ریاست فدراسیون، یعنی. 9 ماه، او باید صندلی. حتی اگر عزل عزیزی هادم در مجلس دهم هورداد رفع نشود، این مشکل ادامه خواهد داشت. فدراسیون فوتبال تا پایان برکناری باید توسط یک ناظر اداره شود یعنی بلاتکلیفی و بی ثباتی در فدراسیون فوتبال تا دو سال آینده ادامه خواهد داشت، برویم به جلسه و صدور مجوز برای حضور در جلسه در تاریخ 20 خرداد یکی از مهمترین دغدغه های این روزهای کارکنان فدراسیون فوتبال است، تصمیم گیری در این خصوص جلسه ای تشکیل شد که دفاعیات شما تصمیم گرفتید عزیزی هادم در جلسه ای حاضر شود یا خیر.

READ  حالا حالاها نمی‌توانند رکورد استقلال را بشکنند

بیشتر بخوانید:

258 258


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا