زلاتان: تا بهتر از خودم نبینم بازی می‌کنم/عکس

قرارداد زلاتان 40 ساله سوئدی با میلان در پایان فصل به پایان می رسد و هنوز تصمیم نهایی درباره ماندن زلاتان در رختکن روسونری گرفته نشده است. حالا این بازیکن در مصاحبه ای تاکید کرد تا زمانی که مهاجم بهتری را ببیند به حضور در مستطیل سبز ادامه خواهد داد.

آینده هنوز نوشته نشده است و من آن را برنامه ریزی نمی کنم، بنابراین باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. زلاتان گفت نمی خواهم از فوتبال خداحافظی کنم و بعد به خودم بگویم که می توانم ادامه دهم زیرا تا آخر عمر پشیمان خواهم شد. آنقدر بازی می کنم که ببینم کسی بهتر از من است یا نه.

زلاتان: بازی می کنم تا بهتر از خودم ببینم / عکس

می دانم که این روند یک روز متوقف خواهد شد و من دیگر آن هجوم آدرنالین سابق را ندارم. این مشکل برای هر بازیکنی پیش می آید، زیرا وقتی فوتبال بازی می کنید، آدرنالین دریافت می کنید. شما هرگز نمی توانید کار دیگری انجام دهید و به نظر می رسد همه چیز برای ما برنامه ریزی شده است.

بیدار می شویم، آماده می شویم، ورزش می کنیم، غذا می خوریم و استراحت می کنیم. روز بعد هم همینطور است و ما 20 سال است که این کار را انجام می دهیم. بنابراین وقتی ناگهان از فوتبال خداحافظی می کنید، این دستور کار دیگر کارساز نیست. بنابراین وقتی از فوتبال خداحافظی می کنید، باید از صفر شروع کنید و کار جدیدی را شروع کنید.

بیشتر بخوانید:


منبع

READ  مدل موی تاریخی رونالدو برزیلی دوباره مد شد/عکس
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا