رییس صداوسیما: برگشت فردوسی‌پور به این سادگی نیست/ طهماسب و عطاران را خط نزده‌ایم


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما ظهر امروز (سه شنبه 3 خرداد) برای دیدار با اعضای برخی تشکل های دانشجویی به دانشگاه صنعتی شریف رفت.

در این جلسه یکی از دانشجویان از نحوه انعکاس خبر ریزش ساختمان متروپل آبادان پرسید، جبلی پاسخ داد: دو ساعت صحبت کنید و تمام. پوشش رسانه ای هر رویداد دارای جزئیاتی است که باید در نظر گرفته شود.

او درباره پوشش خبری اعتراضات خیابانی در صدا و سیما گفت: وقتی اعتراضات خیابانی صورت می گیرد مسئولیت ما بسیار سنگین می شود. وقتی اعتراضات خیابانی منجر به شکستن شیشه ها می شود، چگونه باید این موضوع را پوشش دهیم؟ «در هر اعتراضی باید به میدان های آن توجه کنیم و در عین حال قبل از اعتراض در کف خیابان مطالبه کنیم.

رئیس صدا و سیما در پاسخ به سوالی درباره حذف تصویر فردوسی پور از تلویزیون، توضیح داد: مشکل فردوسی پور در زمان من نبود، اگر اینطور بود هر کاری که می شد انجام می دادم تا این اتفاق نیفتد. حالا من یک موقعیت را به ارث برده ام و همه می خواهند آن را درست کنند. آنها معتقدند با امضای کوه طلایی می توان این کار را انجام داد، اما اینطور نیست. بحث دو طرفه است. او باید بازی تیمی را هم قبول کند. قوانین دوجانبه را بپذیرید. – شخصاً با فردوسی پور در این باره صحبت کردم.

جبلی درباره حذف چهره های تلویزیونی از جمله رضا عطاران و ایرج طهماسب گفت: ایرج طهماسب یک مجری تلویزیونی بالغ است. او و افراد مشابه سرمایه صداوسیما هستند. Red Hat یک علامت تجاری ثبت شده این سازمان است. قرار بود عید امسال خدمتش بریم که مشکلی پیش اومد. «نه طهماسب و نه عطاران از کاتبان نیستند».

READ  واکنش پیمان معادی به فروریختن ساختمان متروپل

57245


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا