ریزش گسترده قیمت خودرو در بازار/ قیمت این خودرو ۶ میلیون ریخت


ارزیابی بازار نشان می دهد که اگرچه سایپایی امروز سعی کرده با افت قیمت وارد بازار شود، اما شاهین در مقابل این افت مقاومت کرده و برخلاف دیگر محصولات گران قیمت، بر خلاف بازار حرکت کرده است.

ارزیابی بازار حاکی از آن است که سایپایی ها امروز از 2 به 4 میلیون تومان افت کرده اند و در این بین شاهین نیز افت قیمت بازار را جبران کرده و با رشد 6 میلیونی وارد بازار شده است.

به گفته فعالان بازار خودرو، دلایلی مانند نرخ دلار، انتظار برای ابلاغ دستورالعمل واردات خودرو و در نهایت تنش بازار از جمله عواملی است که امروز بازار خودرو را با رکود مواجه کرد.

قیمت محصولات سایپا

از محصولات مورد ارزیابی سایپا امروز می توان به «شاهین»، «کوئیک آر»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا 2 معمولی» و «ساینا» اشاره کرد.

بر اساس ارزیابی امروز بازار خودرو، شاهین برای شکستن سد افت قیمت محصولات سایپا با 38 میلیون تومان افزایش قیمت در بازار به 388 میلیون تومان رسیده است.

اما سایر محصولات سایپا با کاهش قیمت وارد بازار شدند. به این ترتیب «ساینا» در بازار با ۲ میلیون کاهش به ۲۱۹ میلیون تومان رسید.

از سوی دیگر، «کوئیک آر» ۲ میلیون افت قیمت در بازار داشت و ۲۲۸ میلیون افت قیمت داشت و «کوییک معمولی» با افت ۳ میلیونی در بازار ۲۱۸ میلیونی در بازار باقی ماند.

از سوی دیگر «تیبا صندوقدار» چهار میلیون و 195 تومان در بازار افت کرد. «تیبا 2 معمولی» نیز با 2 میلیون کاهش به 204 میلیون تومان رسید.

223225


منبع

READ  چسان گرفتن برمان‌مان را از وجه کنتور ببینیم؟
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا