ریزش ساختمان 10 طبقه در آبادان چه اتفاقی افتاد که مالک این کلانشهر ابتدا دستگیر و سپس مرگ او اعلام شد؟


در پی حادثه دلخراش ریزش ساختمان تجارب کلانشهر آبادان، بلافاصله قوه قضائیه برای بررسی علل سقوط هواپیما شکایت کرد و دادستان کل کشور بر دستور دادستان اهواز برای رسیدگی و تصمیم گیری قاطع با متخلفان تاکید کرد.

اما روز گذشته یکی از خبرگزاری های کشور از بازداشت مالک و پیمانکار ساختمان پایتخت آبادان به دستور دادستان آبادان خبر داد، این در حالی است که دادسرا برای این فرد قرار بازداشت صادر کرده و در مورد این ساختمان اظهار نظری نکرده است. دستگیری مالک همین خبرگزاری فقط در عنوان اشتباه کرده و با مراجعه به متن و محتوای همین خبر مشخص شد که برای مالک و پیمانکار قرار بازداشت صادر شده است. زمان.

دادستانی و انقلاب خوزستان صبح امروز اعلام کرد: تاکنون 10 نفر از متخلفان پروژه و عاملان ریزش ساختمان پایتخت آبادان (شهردار فعلی آبادان و دو شهردار سابق و تعدادی از مسئولان شهرداری و … ناظران) بازداشت شده اند.

وی تاکید کرد: مالک و پیمانکار اصلی ساختمان که حکم بازداشت وی نیز صادر شده است در ریزش ساختمان جان خود را از دست داد.

دادستان مرکز استان خوزستان از تایید جسد حسین عبدالبکی متهم اصلی، مالک و پیمانکار ساختمان کلانشهر آبادان خبر داد.

جعفری چگنی با تایید هویت متهم اصلی جسد و مالک ساختمان پایتخت آبادان گفت: بلافاصله پس از وقوع این حادثه دستور بازداشت و تعدادی از متخلفان و متخلفان از سوی مقام قضایی صادر شد که تعدادی از آنها دستگیر شدند.”

دادستان مرکز استان خوزستان افزود: با توجه به کشف هویت حسین عبدالبکی مالک برج متروپلیس و یکی از متهمان اصلی پرونده یکی از قربانیان تصادف غیرقابل شناسایی، دستور شناسایی متوفی صادر شد. از طریق پزشکی قانونی فرجا که در نهایت هویت وی تایید شد.

READ  مهر مؤسسه پزشکی غیرمجاز؛ کاشت مو از کارآموز

4747


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا