رونالدو:خداحافظی دست خودم است؛ فردا صعود می‌کنیم


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فردا شب از ساعت 23:15 به وقت تهران، پرتغال در دیداری حساس و سرنوشت ساز برای راهیابی به جام جهانی میزبان مقدونیه شمالی است. پرتغال در بازی قبلی خود 3-1 ترکیه را شکست داد، در حالی که مقدونیه در کمال تعجب 0-1 ایتالیا را شکست داد. عملکرد پرتغال مقابل ترکیه هم مساوی بود و اگر پنالتی ترکیه در دقیقه 85 اعلام می شد، بازی 2 بر 2 می شد و هر اتفاقی ممکن بود بیفتد.

کریستیانو رونالدو، رکورددار و کاپیتان تیم ملی پرتغال در نشست خبری با مقدونیه شمالی گفت: بازی فردا فینال است و ما آماده هستیم. آیا شانس ما بیشتر است؟ نمیدونم ولی همیشه خودم رو قد بلندتر میدونم و شانس بیشتری هم در داخل خونه داریم و هم بیرون. می دانیم که اگر بازی فردا را ببریم به جام جهانی می رویم و اگر ببازیم شکست می خوریم. ما باید مسئولیت پذیر باشیم، مثبت باشیم و در بازی فردا پیروز شویم.»

تعجب از پیروزی مقدونیه مقابل ایتالیا: «بله، شگفت زده شدم. آنها در بسیاری از مسابقات خوب بودند، اما فکر نمی کنم فردا غافلگیر شویم. پرتغال تیم بهتری است و ما به جام جهانی خواهیم رفت.

جام جهانی بدون رونالدو بی معنی است: “بدون من جام جهانی بدون پرتغال بی معنی است. ما در مورد فردی صحبت نمی کنیم، زیرا ما پرتغال و یک گروه متحد هستیم.

آخرین جام جهانی: «می بینم که این موضوع زیاد مطرح می شود. من کسی هستم که آینده را تعیین می کنم، نه شخص دیگری. اگر میل و انگیزه کافی داشته باشم به فوتبال ادامه می دهم وگرنه نه. تصمیم نهایی را خودم خواهم گرفت و تمام.»

READ  معرفی تیم رویایی جام باشگاه‌های آسیا با حضور ۳ ایرانی

256 251


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا