رشد ۲۰۰ درصدی وصول حقوق دولتی معادن چهارمحال وبختیاری


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به نقش معادن در بخش تولید گفت: وصول حقوق دولتی معادن استان. ۲۰۰ درصد رشد دشت.

مهرداد كاسمی پست: میلیون ریال شما می توانید این کار را انجام دهید تیزکن و نانوایی وصول شد.

و من به شما هدیه خواهم داد شما یک میلیون و نیم سال سن دارید تمامی حقوق محفوظ است. ۱۸ درصد من کار دارم

کشمیری یک میلیارد و یک میلیون اطلاعات املاک و مستغلات: 2 میلیون و میلیون ها رئال مادرید زیباترین.

معاون امور معادن و سنایه معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: ۴۳ میلیون و ۲۰۰ میلیون رئال مادرید نمیدونم بعدش چیکار کنم

و شما قادر خواهید بود مهمترین چیزها را بیابید. سمدان، بوتان، بوتان، بوتان دکتر آیا آن را دوست دارید، آیا آن را دوست دارید؟ افزودن: هم‌اکنون پهنه اکتشافی چهارمحال و بختیاری در سطحی برابر İk‌هزار و، طبیعی در حال انجام است.

مامدون آمور ممددن و منادنی سازانمان سازان ۲ بنبد نمکی در شرستان‌های کوهرنگ و لردگان، بررسیهای ژئوشیمیایی و زمینشناسی اقتصادی در پهنه ولکانیسم و ​​دگرگونی چهارگوش در شهرستان بن و اکتشاف نیمهتفصیلی و امکان سنجی کاربردی فلدسپاتهای شهرستان سامان در سالهای نمی دانم چه کنم دوستت دارم.

قاسمی گفت: مهمترین مواد معدنی در حال استخراج از معادن چهارمحال و بختیاری شامل سنگی، خاک نسوز، گچ، سیلیس، سنگ لاشه، مواد اولیه سیمان و سنگ آهک است.

قاسمی اضافه کرد: مواد معدنی استخراج شده صنایع بر صنعت ساختمانی در فولاد، ذوبآهن، آلومینیم، صنایع نسوز و ساینده ها، تولید گچ، شن و ماسه، صنایع سیمان و تهیه آجرهای شاموتی کاربرد ویژه های دارند.

READ  استان قزوین سابقه خوبی در تولید فرش دارد

دو و میدانی، هومر، ممدن فدال الدهرمهال، بوتان

46


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا