راهنمای خوب اقدامات ستاد گردشگری قشم عاملی در افزایش رضایت گردشگران


به گزارش خبرآنلاین از کشم، افشار فتح الهی حضور گردشگران نوروزی در این نشست پس از گذشت دو سال از اعمال محدودیت های کرونری را فرصت مناسبی برای رونق اقتصاد جزیره می داند.

رئیس ستاد دفاتر خدمات مسافرتی قشم ادامه داد: آداب و رسوم و مهمان نوازی مردم صمیمی و نجیب جزیره قشم نقش بسزایی در جذب گردشگر و توسعه صنعت گردشگری در منطقه دارد.

وی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی برای تامین زیرساخت های لازم برای خدمت رسانی به گردشگران، افزود: خوشبختانه با برنامه ریزی های انجام شده در ماه های اخیر اتفاقات خوبی در حوزه های مختلف رخ داده که موجب افزایش رضایت گردشگران شده است.

رئیس سازمان منطقه آزاد کشم گفت: حضور پرشور و گسترده گردشگران نوروزی در جزیره کشم نعمت بزرگی است و باید قدردان آن باشیم.

طبق فتح الهی; در ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، حضور بیش از یک میلیون گردشگر را در تعطیلات نوروزی برنامه ریزی کردیم و تا امروز بیش از 659 هزار گردشگر از مبادی مختلف وارد جزیره شده اند.

رئیس ستاد خدمات مسافرتی قشم کاهش تاخیر در نوبت دهی گردشگران هنگام ورود به جزیره را از نقاط قوت برنامه ریزی های انجام شده در ماه های اخیر عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: امروزه اکثر روستاهای جزیره کشم پذیرای گردشگران نوروزی هستند که این امر موجب تقویت اقتصاد محلی و ارائه بهتر فرصت ها و جاذبه های کشم می شود.

فت الهی در پایان گفت: نقاط ضعف در ارائه خدمات به گردشگران باید شناسایی و بر اساس اولویت ها با همکاری سایر دستگاه ها و نهادها نسبت به رفع آن اقدام شود.

READ  شهرهای بزرگ زیارتی و گردشگری کشور با مشکل اسکان مسافران و گردشگران مواجه هستند.

* راهنمای خوب اقدامات ستاد سفر قشم عاملی برای افزایش رضایت گردشگران

بر اساس این گزارش، شیخ سید احمد یاوازی، امام جمعه شهرستان لافت نیز در این دیدار گفت:

رئیس شورای شهر لافت ادامه داد: شهرداری لافت و شورای شهر در خدمت مردم در کنار سازمان منطقه آزاد قشم ایستاده و برای ارتقای کیفیت خدمات به گردشگران و ساکنان جزیره تلاش می کنند.

وی افزود: خوشبختانه کمپ لافت به عنوان یکی از اقدامات عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم موجب نشاط و رضایت گردشگران مردم شده است.

همچنین عبدالغفور رییسی یکی از اعضای شورای شهر لافت نیز در این نشست گفت: در نوروز 1401 همکاری خوبی بین ادارات مختلف و سازمان منطقه آزاد قشم ایجاد شد که منجر به هماهنگی بیشتر و ارتقای کیفیت خدمات به گردشگران شد. .

مدیرعامل شرکت تعاونی فتح ادامه داد: سفر خوب و ایمن برای گردشگران و مدیریت تردد خودروها و کاهش تاخیر در صف های ورودی و خروجی در جزیره از نقاط قوت برنامه ریزی های انجام شده توسط ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در سال های اخیر است. ماه ها. “

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا