رئیس سازمان صداوسیما کاهش مخاطب را پذیرفت


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما با حضور در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما با جمعی از هنرمندان دیدار کرد.

پیمان جبلی در ابتدای این مراسم با اذعان به کاهش مخاطبان صدا و سیما گفت: همه ما چه شما به عنوان هنرمند و چه ما به عنوان کارمند صدا و سیما باید از خود بپرسیم که چرا توجه مردم به هنرمندان و هنرمندان چیست. آثار آنها کاهش یافته است؟ چرا برخی از کارهایی که با قیمت کمتر ساخته می شوند ماندگاری بیشتری دارند؟ همه ما مقصریم و نمی توانیم خودمان را توجیه کنیم.

به گفته وی، دغدغه برخی از سازندگان تنها درصد مخاطب بوده و دغدغه محتوا نداشته اند. جبلی تکرار کارهای بی معنی را به دادن آب نمک به تشنه تشبیه کرد.

وی گفت: برخی گفته‌اند که جبلی دستور داده است که تولید شکاف بین ما و هنرمندان متوقف شود، اما اینطور نیست و من بارها در پشت صحنه اعلام کرده‌ام که قصد داریم محتوا و روند تولید را بهبود ببخشیم. نه اینکه جلوی آنها را بگیریم.”

وی لزوماً کار پرهزینه را دلیل موفقیت کار عنوان نکرد و گفت: شاید آثار ارزان تری که به دلیل محتوا و تاریخچه مناسب، تأثیر بیشتری دارند.

وی در پایان نسبت به تداوم جلسات با هنرمندان، ساخت سینمای شهرستان ویژه، تجهیز و آماده سازی سینما غزالی، دستور نظام ارزیابی و پرداخت دستمزد برنامه سازان ابراز امیدواری کرد.

259245


منبع

READ  برای ساخت «مستطیل قرمز»، خانه و ماشین‌مان را فروختیم
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا