دیدار مرضیه برومند با «نامزد ابدی‌اش»/ عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرضیه برومند کارگردان، فیلمنامه نویس، کارگردان عروسک و صداپیشه از تعطیلات با مانی نوری بازیگر نقش امیر آقا جمالی در سریال «تاباتا تاباتا» خبر داد.

وی با انتشار عکسی از مانی نوری در کنار خود نوشت: بعد از غم اولین روزهای نوروز و برآورده شدن مهنوش عزیز، امروز دیدار مانی عزیزم (نامزد همیشگی ام) لبخندی بر لبانم آورد. . .

مرضیه برومند به درگذشت مهرنوش شریعتی عروسک گردان اشاره می کند که در اول فروردین 1401 بر اثر بیماری عروق کرونر قلب درگذشت.

مانی نوری بازیگر، نویسنده و کارگردان است. او کار خود را از 6 سالگی با بازی در سریال «قصه های تاباتا» مرضی برومند در نقش امیر آقا جمالی آغاز کرد. وی سپس در سریال خانه ما به ایفای نقشی پویا پرداخت و برای این نقش جایزه بهترین بازیگر نوجوان را از شبکه سه دریافت کرد و بازی در تئاتر را با دیوید رشیدی و نمایش «ریچارد سوم» آغاز کرد. او در ادامه کار خود در سینما با بازی در فیلم های مربای شیرین و عزیزم من آشپزی نمی کنم و برای بازی در فیلم مربای شیرین جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم اصفهان را دریافت کرد. مانی نوری در رشته هنر، ادبیات و فلسفه کانادا فارغ التحصیل شد.

دیدار مرضی برومند با «نامزد همیشگی اش» / عکس

259259


منبع

READ  رامبد جوان: اگر به عقب برگردم باز هم برای به دنیا آمدن فرزندم به کانادا می‌روم
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا