دیدارِ رئیس سازمان سینمایی با اصغر شاهوردی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد هزائی (رئیس سازمان سینمایی) و سید مجید پوراحمدی (مدیرعامل صندوق اعتباری هنر) چهارشنبه شب 21 اردیبهشت ماه با عسگر شاهوردی صدابردار پیشکسوت سینمای ایران عیادت کردند و جویا شدند. در مورد وضعیت او

خزاعی رئیس سازمان سینمایی با تمجید از کار ارزشمند این هنرمند گفت: عسگر شاهوردی هنرمند متعهد و تاثیرگذار سینمای ایران است که متاسفانه در این راه دچار سانحه شد. علیرغم اینکه متأسفانه سال ها به دلیل بیماری فعالیتی نداشت، همچنان خاطره آثار ارزشمند او در اذهان عمومی می درخشد. اکنون وظیفه ماست که در کنار او باشیم.»

وی افزود: دکتر اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وضعیت آقای شاهوردی را رصد می کند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آماده حمایت و مساعدت از ایشان است.

پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر نیز با تبریک به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فرهنگ و هنرمندان میراث زنده جوامع هستند و توجه به کار آنها از وظایف اصلی صندوق اعتباری هنر است. حمایت از جامعه فرهنگی و هنری کشور به طرق مختلف است که آنها را در روزهای بیماری عذاب می دهند.

وی با قدردانی از زحمات چندین ساله همسر این هنرمند افزود: در چند سال اخیر سعی کرده ایم در کنار آقای شاهوردی باشیم و در حد توان از ایشان حمایت های لازم صورت خواهد گرفت. در عین حال تلاش خواهیم کرد تا شرایط را بهبود ببخشیم. بگذارید این کار را بکند و از هیچ کمکی دریغ نکنیم.

در این دیدار همسر عسگر شاهوردی با نمایندگان وزیر فرهنگ در خصوص مشکلات و مسائل مربوط به بیماری این هنرمند و روند درمان و هزینه ها صحبت کرد.

READ  در پشت صحنه سریال رمضانی شبکه پنج چه گذشت؟

عسگر شاهوردی، یکی از اولین صدابرداران صحنه سینمای ایران، در آبان ماه ۱۳۸۶ هنگام بازگشت به تهران از صحنه نور در مه در شمال کشور دچار سانحه رانندگی شد. از بیماری

صداپیشگی فیلم های «هامون»، «پری»، «لیلا»، «قرمز»، «باشو غریبه کوچک»، «اجاره نشینان»، «شاید زمانی دیگر»، «شیمی»، «سارا»، «بانو»، زیر پوست» «شهر» و «خانه دوستم کجاست؟» در کارنامه خود.

در این نشست یزدان عشیری مشاور رئیس جمهور و مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی، سید احمد میرعلایی و محسن علی اکبری تهیه کنندگان سینما نیز حضور داشتند.

دیدار رئیس سازمان سینمایی با عسگر شاهوردی

5757


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا