دو هدیه گرانبها که حالِ محمد کاسبی را روی تخت بیمارستان، دگرگون کرد

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته (سه شنبه 9 فروردین) با حضور در منزل محمد کاسبی از پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون که به تازگی از بیمارستان ترخیص شده بود عیادت کرد.

در این نشست بازیگر سریال صاحبدلان با ارزیابی حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تشریح روند درمان و مراحل عمل و وضعیت جسمانی فعلی خود پرداخت.

کارگردان «شنا در زمستان» خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شما برای عیادت از بیمار آمده اید. «خداوند باید برای هر قدمی که برمی‌داری بر اساس وعده‌هایش پاداشی نوشته باشد.

کاسبی با اشاره به بیوگرافی خود گفت: من با عشق و علاقه زیادی وارد عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون شدم و همچنان علاقه مند به ادامه این حرفه هستم تا زمانی که روح در بدنم وجود دارد.

بازیگر فیلم زنگ ها با اشاره به هدیه رهبر معظم انقلاب اسلامی از نماینده ایشان و همچنین اهدای انگشتر شهید حاج قاسم سلیمانی توسط فرزندان سردار دلا گفت: تغییر کرده.”

محمد کاسبی: اهدای چفیه رهبری و انگشتر شهید سلیمانی حالم را عوض کرد

در این دیدار هدایایی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پاسگاه یادبود و هدیه نوروزی به پروفسور محمد کاسبی اهدا شد.

محمد کاسبی تجربه بازیگری، کارگردانی، نویسندگی و دوبله را در کارنامه حرفه ای خود دارد. سریال هایی چون «خوش رکاب»، «صاحبدلان»، «سه در چهار» و «سر دلبران» گوشه کوچکی از کارنامه هنری این بازیگر است.

این فیلمنامه نویس، نمایشنامه نویس، کارگردان و بازیگر با سابقه تئاتر، سینما و تلویزیون در تاریخ 26 دی ماه سال جاری به دلیل بیماری حاد قلبی در بیمارستان عرفان سعادت آباد بستری شد و سرانجام در 23 اسفند سال گذشته در بیمارستان قلب شهید رجایی تحت عمل جراحی قرار گرفت.

READ  توضیحات رئیس صداوسیما در مورد ممنوع‌الفعالیتی سروش صحت در تلویزیون

دو هدیه گرانبها که محمد کاسبی را روی تخت بیمارستان تغییر داد

5757


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا