دو خودرو و یک موتور سیکلت در پارکینگ این خانه آپارتمانی سوخت / عکس

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ساعت 46 بامداد در سامانه 125 منطقه 13 آبان خیابان رضازاده آتش سوزی رخ داد و در مدت سه دقیقه سه آتش نشان در محل حاضر شدند. با تجهیزات لازم

سیدجلال ملکی افزود: پارکینگ یک آپارتمان پنج طبقه با پنج خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت در آتش سوخت و آتش به دو خودرو و یک موتورسیکلت سرایت کرد.

وی با بیان اینکه آتش به سه خودروی دیگر سرایت کرده است، افزود: آتش نشانان بلافاصله وارد عملیات شده و از سرایت آتش به سایر خودروها و طبقات مسکونی جلوگیری کردند.

ملکی با بیان اینکه دود بسیار غلیظی پر شد، گفت: در زمان اطفای حریق، فرماندهی عملیات از اهالی خواست تا زمان خاموش شدن آتش در منازل بمانند و این اقدام و همکاری خوب اهالی منجر به آتش سوزی شد. ساختمان و برخی از ساکنان درخواست کمک کردند. این حادثه بدون صدمات و تلفات قابل مدیریت است.

آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان مسکونی در تهران / 2 خودرو

وی خاطرنشان کرد: نکته مهم در این حادثه وقوع آتش سوزی در ساختمان جدید است اما این ساختمان فاقد درب ضدآب در پارکینگ بوده و مالکان برای جلوگیری از ورود دود به داخل آتش باید از این درب ها استفاده کنند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، لحظه دوم همکاری خوب اهالی و عدم ورود به محل بود که منجر به تصادف بدون مصدومیت شد.

233233


منبع

READ  سکه های طلای تقلبی، واقعی از آب / مردی که معدن طلا را اداره می کرد / عکس
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا