دو خودرو و یک موتور سیکلت در پارکینگ این خانه آپارتمانی سوخت / عکس

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ساعت 46 بامداد در سامانه 125 منطقه 13 آبان خیابان رضازاده آتش سوزی رخ داد و در مدت سه دقیقه سه آتش نشان در محل حاضر شدند. با تجهیزات لازم

سیدجلال ملکی افزود: پارکینگ یک آپارتمان پنج طبقه با پنج خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت در آتش سوخت و آتش به دو خودرو و یک موتورسیکلت سرایت کرد.

وی با بیان اینکه آتش به سه خودروی دیگر سرایت کرده است، افزود: آتش نشانان بلافاصله وارد عملیات شده و از سرایت آتش به سایر خودروها و طبقات مسکونی جلوگیری کردند.

ملکی با بیان اینکه دود بسیار غلیظی پر شد، گفت: در زمان اطفای حریق، فرماندهی عملیات از اهالی خواست تا زمان خاموش شدن آتش در منازل بمانند و این اقدام و همکاری خوب اهالی منجر به آتش سوزی شد. ساختمان و برخی از ساکنان درخواست کمک کردند. این حادثه بدون صدمات و تلفات قابل مدیریت است.

آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان مسکونی در تهران / 2 خودرو

وی خاطرنشان کرد: نکته مهم در این حادثه وقوع آتش سوزی در ساختمان جدید است اما این ساختمان فاقد درب ضدآب در پارکینگ بوده و مالکان برای جلوگیری از ورود دود به داخل آتش باید از این درب ها استفاده کنند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، لحظه دوم همکاری خوب اهالی و عدم ورود به محل بود که منجر به تصادف بدون مصدومیت شد.

233233


منبع

READ  اعلام آخرین آمار قربانیان سیل در ایران
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا