دومین محموله کمک های مردمی قشم به مناطق زلزله زده هرمزگان ارسال شد.


به گزارش خبرآنلاین قشم، پس از حضور افشار فتح الهی در مناطق زلزله زده استان 24 ساعت پس از حادثه و دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مبنی بر ارسال تجهیزات و مواد غذایی برای کمک به همشهریان در روستاهای آسیب دیده، دومین محموله کمک از قشم به این مناطق ارسال شد.

این محموله شامل 100 کولر پنجره ای، 5 دستگاه یخچال و 839 کیلوگرم مواد غذایی و کالاهای ضروری برای مردم زلزله زده از جمله (72 کیسه 10 کیلویی برنج و 72 بطری روغن مایع 1.5 لیتری) بود.

محموله های ارسالی سازمان منطقه آزاد قشم و مردم این جزیره برای هموطنان زلزله زده در روستاهای سایه کوش و روستاهای مجاور به منظور کمک به کاهش آلام و تاکید بر همدلی و دوستی مردم انجام می شود. جزیره ای با مردم آسیب دیده، در شرایط تابستانی در جنوب کشور.

لازم به ذکر است کمک های ارسالی اهالی قشم به مناطق زلزله زده استان هرمزگان در مرحله اول و 24 ساعت پس از حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این مناطق شامل 50 کولر و 1500 کیلوگرم بود. . از مواد غذایی و مایحتاج اولیه

بر اساس این گزارش، زمین لرزه های پی در پی به ویژه زمین لرزه های 6.1 و 6.3 ریشتر بامداد روز شنبه (20 تیرماه) در بندر هامر و بندرلنگه واقع در استان هرمزگان رخ داد.

46


منبع

READ  6 هزار و 500 لیتر روغن موتور قاچاق در شهرستان شهرکرد کشف شد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا