دور وداع پیشکسوت دوومیدانی در شیرودی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; مراسم تشییع و تدفین پیکر مرحوم حسین گفوری زاده از قهرمانان اسبق دو و میدانی ایران و آسیا روز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه با حضور حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مردم برگزار شد. تعداد ورزشکاران مناطق و علاقه مندان.

وزیر ورزش و جوانان با تسلیت به خانواده آن مرحوم و جامعه ورزش گفت: مرگ حق است. امروز یک روز تاریخی دیگر برای استادیوم قدیمی متروپولیتن است. اینک با حضور شما راهپیمایی برگزار می شود و به قول خودمان در آخرین دور وداع و صف پایانی یک قهرمان مردمی، افتاده، بی مرز، دستگیر و نوع دوست. او یک قهرمان اخلاقی و دلسوز برای همه بود. او مشاور و مدافع قانون بود. او رک بود و صحبت کرد. به زندگی خودش هم توجه داشت. مرگ حق است، اما مهم این است که چگونه زندگی کنیم و چگونه پیش برویم. اگر اینجا هستم که ادای احترام کنم و صحبت کنم فقط به خاطر دستور بزرگترهاست و راستش حق بود که بزرگترها حرفی بزنند.

سجادی افزود: مرحوم گفوری زاده نگران بود که این ورزشکار دستش را در جیبش نگه دارد. اندیشیدن به دیگران جزئی از شخصیت او بود و این شخصیت در شخصیت آن مرحوم تعبیه شده بود. مردی که رفتنش ما را به شدت سوزاند، مرحوم انتصاری بود. همه می دانیم که مرحوم غفوری زاده بعد از مرحوم انتصاری چه کرد. او پیشکسوت دو و میدانی نبود، پیشکسوت ورزش بود. حضور آقایان عابدزاده، منصوریان و سایر نزدیکان مراسم نشان از موضع ایشان داشت.

احمدرضا عابدزاده، علی منصوریان، علی سامره، علیرضا نیکبخت و احسان حدادی نیز در این مراسم حضور داشتند.

READ  پیام نوروزی کالدرون به مردم ایران/عکس

با هماهنگی های انجام شده قرار بود پیکر مرحوم غفوری زاده در قطعه نام آوران به خاک سپرده شود، اما با توجه به وصیت آن مرحوم مبنی بر تشییع در آرامگاه خانوادگی در قطعه بهش زهرا(س)، پیکر آن مرحوم در این قطعه به خاک سپرده می شود. داستان.

حلقه وداع پیشکسوتان دو و میدانی در شیرودی

حلقه وداع پیشکسوتان دو و میدانی در شیرودی

258 258


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا