دهه 90 امروز راه پرافتخار شهدا را ادامه می دهد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین قزوین؛ محمدمهدی علایی استاندار قزوین روز جمعه در مراسم یادواره شهدای شهر آفتاب و 200 شهید منطقه قفقاز اظهار داشت: شهدا چراغ هدایت و موثر برای پایداری نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: روح شهدای ایثارگر نظام و انقلاب شعارهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را که چون خاری در چشم دشمن است زنده نگه می دارد.

استاندار قزوین گفت: دولت سیزدهمین دولت است که با اراده و خواست مردم و با حمایت مردم فضای حاکمیتی کشور را در مسیر جدیدی قرار می دهد و تلاش می کند با حمایت از مردم، مسیر تعالی و پیشرفت را در پیش بگیرد. در همه زمینه ها به ویژه مسائل اقتصادی. مسیر اصلاح را تعیین کنید.

نماینده عالی دولت در استان گفت: اخیرا دولت گام بلند و تصمیمی جسورانه برداشته و به یک معنا در اصلاح مسیر اقتصادی کشور شهرت دارد که قطعا با نتایج مثبتی همراه خواهد بود.

وی گفت: میلیاردها دلار از دارایی های مردم قبل از یارانه به واردکنندگان تخصیص داده شد که از این طریق منابع کشور به حساب مردم واریز می شود و توزیع تسهیلات عادلانه است و این روند روز به روز در حال اصلاح است. “

استاندار قزوین افزود: دولت در زمینه مذاکره با سایر کشورها تلاش می کند فضای مذاکره را با قدرت پیش ببرد نه اینکه منافع مردم را با آن گره بزند و به نتایج مثبتی دست یابد که امیدواریم شاهد وضعیت مطلوبی باشیم. نتیجه در این جهت».

46


منبع

READ  بلوار ارشاد هفتیر به بلوار کتاب تغییر نام داد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا