دلیل کندی اینترنت اعلام شد/ رونمایی وزیر از اینترنت یارانه‎ای برای برخی دهک‌ها


عیسی زارع پور گفت: برای سه دهک کم درآمد جامعه بسته اینترنت رایگان ارائه می دهیم که شهروندان واجد شرایط می توانند به درگاه خدمات ملی هوشمند به آدرس my.gov.ir مراجعه کرده و با ثبت شماره تلفن و کلیک بر روی اینترنت رایگان فعال می کنیم. بسته برای همان شماره تلفن، صرف نظر از اپراتور.

این برنامه در حالی در دستور کار قرار گرفته است که در هفته های اخیر سرعت اینترنت کاهش یافته و بسیاری از کاربران خبرآنلاین از کندی سرعت و باز نشدن وب سایت ها در تماس و پیامک گلایه دارند.

وی در پاسخ به این سوال که مدت زمان استفاده از این پک چقدر است، تصریح کرد: دائمی است البته پک ها چهار ماهه بودند اما هر چهار ماه یکبار به صورت دائمی ست می شوند و می توانند از آن استفاده کنند.

وزیر ارتباطات در پایان گفت: این بسته برای سه دهک کم درآمد است که معمولاً 400 هزار تومان یارانه دریافت می کنند و با مراجعه به این سامانه می توانند این بسته را برای خود بررسی و فعال کنند.

زارعی پور در پاسخ به سوالی مبنی بر علت کندی سرعت اینترنت گفت: اگر مردم در هر جایی کندی را مشاهده کردند با سامانه 195 وزارت ارتباطات که به صورت 24 ساعته در هفته پاسخگو هستند تماس بگیرند و ما همچنین موضوع را در وب سایت وزارتخانه بررسی خواهیم کرد.

وی افزود: اما کندی عمومی اینترنت در دو سه روز اخیر به دلیل قطعی های بزرگی بود که دو سه شبه داشتیم که برطرف شد اما اگر جایی مشکلی باشد سامانه 195 وزارتخانه آماده 24 است. ساعت ها در روز برای دریافت گزارش مربوطه را دریافت کنید و دوستان به سرعت موضوع را پیگیری و بررسی کرده و به متقاضیان پاسخ خواهند داد.

READ  صفحهٔ درخواستی شما یافت نشد.

223223


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا