دلیل غیبت سردار آزمون در تمرین تیم ملی


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; حمید استیلی در خصوص مشهد میزبان دیدار تیم های ملی ایران و لبنان گفت: جا برای مردم خوب خراسانی است که از بدو ورود ما بسیار خوب کار کرده اند و در مسیر فرودگاه تا هتل و هتل پذیرایی قابل توجهی داشته اند. شرایط زمین تمرین و امروز خوب بود.

وی ادامه داد: بازدیدی از زمین چمن ورزشگاه امام رضا (ع) داشتیم که زمین فوق العاده خوبی دارد و انشالله تا روز مسابقه برای یافتن شرایط بهتر رول خواهد کرد. وضعیت رختکن ها را هم رصد کردیم که خوشبختانه شرایط خوبی داشتند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به حضور تماشاگران در دیدار مقابل لبنان گفت: خدای ناکرده تماشاگران در ورزشگاه امام رضا (ع) حضور خواهند داشت و بازی خوبی با هواداران خواهیم داشت. “

استیلی درباره شرایط تیم ملی گفت: خوشبختانه بازیکنان سالم و آماده هستند و تست تاج آنها منفی است. یکی دو بازیکن دیرتر از بقیه به اردو می آیند و خدای نکرده از فردا یا پس فردا همه بازیکنان را در اختیار داشته باشیم.

وی در خصوص غیبت سردار آزمون در تمرین امروز تیم ملی گفت: او از خستگی تمرین نمی کند اما فردا یا پس فردا همه بازیکنان در تمرین تیم ملی حاضر می شوند.

بیشتر بخوانید:


منبع

READ  دزد مدال پیدا شد! - خبرآنلاین
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا