دستگیری یکی از مدیران شرکت برق استان البرز


بر اساس گزارش ها خبر آنلاین از البرز; حسین فاضلی هریکندی با استناد به تعقیب دو تن از مدیران شرکت برق البرز به اتهام تامین سهام برق بر خلاف قانون، گفت: متهم به تامین برق بدون اخذ مجوز و تایید کمیسیون تبصره 1 ماده 1. ماده 1 قانون حفاظت از اراضی کشاورزی و باغات در جهاد کشاورزی با گزارش و اعلام جرم. استان آلبورگ تحت پیگرد قانونی قرار دارد. قانون حمایت از اراضی کشاورزی و باغات.

وی افزود: یکی از متهمان که مدیر فعلی یکی از نواحی شرکت برق کرج است در زمان حاکمیت خود در شهرستان ساویب الله برخلاف قانون از جمله بدون کسب مجوز از کمیسیون تبصره 1 ماده 1. . قانون حفاظت از اراضی کشاورزی و باغات پنج نفر از جمله رئیس وقت حراست وزارت نیرو که بنا به گزارش سازمان بازرسی کل استان بدون اخذ مجوزهای قانونی لازم به صورت غیرقانونی اقدام به ساخت و ساز ویلایی در یکی از روستاهای ساویب‌الله بدون دریافت مجوزهای قانونی لازم با اعطای سهمیه برق امروز توسط رئیس شعبه ۱۰۶ دادگاه کیفری کرج بازداشت شد.

رئیس قاضی استان البرز گفت: بر اساس تحقیقات انجام شده متهم دستور انتقال سریع برق به پنج ویلا غیرمجاز ساخته شده در باغات ساویب الله بدون رعایت مقررات از جمله اخذ مجوز از جهاد کشاورزی و حذف شبکه برق را صادر کرد. «مشخص شد یکی از ویلاها با توجه به سمت و سمت شاکی به عنوان مدیر ارشد وزارت نیرو، مرتکب تخلف و مساعدت غیرقانونی شده است.

فاضلی هریکندی با اشاره به اینکه مدیرعامل شرکت برق از سوی دادگاه به اقدام فوری برای جمع آوری انحرافات غیرقانونی محکوم شده است، افزود: با همراهی شهردار فعلی در تخلف فاحش و سوء استفاده از قانون همزمان، از طریق جاری مدیرکل، امضای جدیدی به مدیرکل حراست وقت وزارت نیرو داد، شهری که گویا در زمان حکومت وی ​​انشعاب جدیدی دریافت کرده بود، برای تحقیقات بیشتر تحت پیگرد قانونی قرار دارد.

READ  معاون استاندار کرمان: محکم ایستاده ایم

وی درباره مسائل اراضی و منابع طبیعی استان البرز با تاکید بر واکنش قوه قضائیه به تخلفات مدیران گفت: رئیس قوه قضائیه یکی از راهبردهای قوه قضاییه در سال جاری را تلاش بیشتر برای حفظ حقوق عامه عنوان کرد. وی به ویژه در مورد ساخت و ساز گفت: کاربری غیرمجاز و اراضی و برخورد مناسب با مسئولانی که در این زمینه سهل انگاری می کنند. امتناع استانداران در تمامی حوزه ها از جمله ساخت و ساز غیرمجاز و همچنین مقابله با تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی و باغات استان به هیچ وجه آرام نمی گیرد و قطعا برخورد قضایی در هر جایگاهی انتظار متخلفان را خواهد داشت.

وی در پایان گفت: همزمان با پیگیری متخلفان در تامین سهام غیرمجاز برق، امروز مقام قضایی علاوه بر دستگیری متخلف شرکت برق، دستور تخریب و تخریب ویلای غیرمجاز متعلق به این مدیر عالی سابق دولتی را صادر کرد. توسط کمیسیون ماده 99 قانون شهرداری که یکی از سه عضو آن نماینده قوه قضائیه می باشد.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا