دستگیری باند 5 نفره سارقان در هرمزگان


به گزارش خبرآنلاین، سردار گلمرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت گوشی تلفن همراه خردسالان توسط خردسالان در بندرعباس، موضوع در دستور کار قرار گرفت. آگاهی از کارآگاهان پلیس استانی بود.

وی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با همکاری پلیس آگاهی شهرستان با انجام اقدامات فنی و پلیسی و هدف قرار دادن گشت های سطح شهر و رصد اطلاعات، یکی از سارقان سابقه دار را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر کردند. یک عملیات غافلگیر کننده آنها ابزارهای مجرمانه را به همراه بسیاری از تلفن های همراه سرقتی پیدا کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: سارق دستگیر شده به پلیس آگاهی اطلاع داد و در بازجویی های فنی علت و انگیزه سرقت ها را اعتیاد به مواد مخدر عنوان کرد که در عملیات های جداگانه دستگیر شدند.

سردار گلمرضا جعفری با اشاره به اینکه تاکنون 27 گوشی تلفن همراه و 70 قلم کالا به سرقت رفته است. دزدی از این باند افشا شده وی گفت: تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی برای شناسایی سایر همدستان سارق و سایر افراد مرتبط با این پرونده ادامه دارد.

وی گفت: شهروندان باید در اسرع وقت از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110 نسبت به گزارش و مشکوک شدن تمامی موارد مظنون به سرقت اقدام کنند تا عاملان آن در اسرع وقت شناسایی و دستگیر شوند.


منبع

READ  زلزله بسیار شدید در پاکستان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا