دستگاه اجرایی قزوین در روز طبیعت آماده خدمت رسانی به مردم است


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین قزوین؛ به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ؛ محمدمهدی علایی استاندار قزوین در نشست مدیران گردشگری استان قزوین با بیان اینکه قرن جدید قرن ملت ایران خواهد بود، گفت: نشاط خواهیم داشت.

وی گفت: استان قزوین در سال جاری در حوزه مسافر و ترافیک افزایش چشمگیری داشته است اما به لطف خداوند و تلاش شبانه روزی دستگاه های ذیربط تصادفات و تلفات جاده ای نسبت به گذشته کمتر شده است که قابل تقدیر است.

استاندار قزوین افزود: با توجه به اینکه استان قزوین طبیعتی بکر دارد و از طرفی به بسیاری از محورهای اصلی سفر نزدیک است، قطعا در روز طبیعت با حضور پرشمار مسافران همراه خواهد بود و اقدامات لازم انجام خواهد شد. خواهد بود برای کنترل ترافیک و ارائه خدمات خوب به مردم باید اتخاذ شود.

علایی افزود: در حوزه مراکز میانی لازم است فرمانداران با دقت وارد شده و نحوه ارائه خدمات در این مراکز را کنترل کنند تا شاهد نارضایتی نباشیم.

وی گفت: تمرکز مجموعه استانداری کاهش تصادفات و تلفات جاده ای است که کاهش این آمار برای استان از اهمیت بالایی برخوردار است.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه در بحث سوخت باید آمادگی لازم را داشته باشیم، افزود: برخی نانوایی ها در ایام تعطیلات در بحث نان فعال نبودند که برای مردم و شما مشکلاتی ایجاد کرد، افزایش دهید.

48


منبع

READ  نصب سنسورهای تصویری برای رفع مشکل ترافیک شهر یزد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا