در شهرکرد اجرای طرح بهسازی شهر آغاز شد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال و بختیاری، عبدالصادق نجفی وی در جلسه خدمات شهری با بیان اینکه به هیچ عنوان نباید از پاکیزگی و زیبایی شهر غافل شد، تصریح کرد: زیبایی و نظافت شهر باید به گونه ای انجام شود که شهروندان شاهد شهری پاک و با طراوت باشند. هر روز صبح. .

وی افزود: اجرای طرح بهسازی شهر شامل جمع آوری زباله، پاکسازی معابر، حذف زباله، هرس درختان، لایروبی کانال های زهکشی سطحی و … است.

ناظر شهرداری شهرکرد تصریح کرد: هم اکنون پاکسازی معابر عمومی شهر از محدوده خیابان های اسپرت و شریعتی و محله غربی توسط گروه 8 نفره خدمات شهری شهرداری شهرکرد آغاز و تمامی معابر پاکسازی می شود. بر اساس اولویت بندی و زمان بندی

نجفی با بیان اینکه امروز این تیم در منطقه 3 (منظریه) مستقر است و در حال پاکسازی معابر است، گفت: برای تسریع در کار، تیم نیرو در دو گروه 10 نفره تشکیل و معابر را پاکسازی می کنند.

وی گفت: با مشارکت و همکاری شهروندان در مدیریت پسماندهای شهری با رعایت مواردی از جمله کاهش تولید زباله، تفکیک زباله در مبدا و حذف به موقع زباله در زمان تعیین شده و خشک کردن زباله از ایجاد نفوذ بی صدا جلوگیری شود. قاتلان و نگهداری و نظافت شهر، راهنما به شهرنشینی و پیام آور پاکیزگی کمک می کند.

46


منبع

READ  سرمربی هرمزگانی تیم ملی را به تایلند همراهی کرد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا