دروازه بان تیم ملی هندبال جوانان چگونه کشته شد؟


در حالی که تحقیقات از متهم برای روشن شدن انگیزه وی از تیراندازی ادامه داشت، وی راز 4 قتل را نیز برای بازپرس جنایی فاش کرد و گفت: او را در شهریار کشتم و به تهران متواری شدم. چند وقت پیش یک اسلحه به قیمت 10 میلیون تومان خریدم و برای یک شرکت به زمینی که متعلق به خودمان بود و عرصه اش رفتم.


وی ادامه داد: ما در زمین درخت کاشتیم اما کارکنان شرکت محصولات ما را از بین بردند تا نتوانیم آقازاده ها را بگیریم. حتی شاکی شدیم اما به جایی نرسیدیم. وقتی پدرم گفت تو پیشنهادی برای گرفتن حق ما نداری، تصمیم گرفتم انتقام بگیرم. حدود ساعت 7 صبح بود که رفتم روی زمین که 6 نگهبان در اتاق های نگهبانی جداگانه بودند و به سمت نگهبانان رفتم. هر کدام از آنها در یک اتاق امنیتی بودند که من در آنجا تیراندازی می کردم. اتاق ها از هم دور بود و دو نفر از نگهبانانی که متوجه شدند فرار کردند و من به آنها شلیک کردم و دو نفر از آنها را مجروح کردم و به بیمارستان رساندم. حالا متاسفم که نگهبانان را کشتم. نگهبان را کشتم تا به مدیر شرکت برسم، چون مدیر را ندیدم، گفتم نگهبان را بکش، می خواستم وارد شرکت شوم، نشد. سپس به تهران آمدم و فردای آن روز از خیابان طالقانی رد شدم. می خواهند مرا دستگیر کنند. من به آنها شلیک کردم و چهار نفر را زخمی کردم اما آنها من را دستگیر کردند.

پس از تحقیقات، شهادت پسر جوان تایید و مشخص شد که در این تیراندازی چهار نگهبان کشته و دو نفر دیگر زخمی شده اند. با تشکیل پرونده در شعبه سوم دادگاه کیفری استان تهران، اولیای دم چهار قربانی این پرونده به نام های پیام و جلال کارا بگستانی، علی کاکی و عبدالعلی ملکی با حضور در دادگاه کیفری استان تهران خواستار قصاص شدند.

پیام کارابگستان برادری که پدر 53 ساله و 22 ساله خود را از دست داد گفت: برادرم دروازه بان تیم ملی هندبال جوانان بود و چندین بار برای شرکت در مسابقات و همچنین کسب مقام به خارج از کشور سفر کرده بود. برادر در حادثه

وی ادامه داد: من آنجا نگهبان بودم و زمانی که شرکت اعلام کرد نیاز به امنیت دارد، برادر 22 ساله ام را معرفی کردم. پیام برای انجام ورزش مورد علاقه اش به پول نیاز داشت، به همین دلیل به عنوان نگهبان در شرکت مشغول به کار شد. پدرم هم آنجا کار می کرد. 24 ساعت کار و 24 ساعت استراحت داشتیم.

روز حادثه به دلیل شکستگی پایم سر کار نرفتم اما برادر و پدرم آنجا بودند که مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و هر دو کشته شدند. علاوه بر برادر و پدرم، دو پاسدار دیگر نیز کشته شدند که یکی 24 ساله و دیگری 53 ساله بود. برادرم ورزشکار بود و بی گناه و به ناحق کشته شد.

با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، متهم برای بررسی سلامت روان به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

READ  توصیه‌های بهداشتی برای شب‌های قدر

23302


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا