درخواست عجیب یک گلر از نیمار/عکس

قهرمانی زودهنگام پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا اگرچه این تیم در هیچ تورنمنت دیگری بازی نکرده است، دیدارهای پایانی فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا از جمله بازی اخیر مقابل تروا، عملا رسمی شده است. با این حال بازی یک تفاوت داشت که آن را برای هواداران خاطره انگیز کرد، تفاوتی که البته بعد از بازی مشخص شد.

در دقیقه 25 این دیدار که با تساوی 2-2 به پایان رسید و مسی، نیمار و امباپه همگی در ترکیب پی اس جی بودند، کیلیان امباپه به صورت انفرادی وارد محوطه جریمه ترویان شد و به دلیل سقوط به زمین. با اشتباه حریف، نقطه پنالتی را نشان داد و نیمار به سمت توپ رفت و پنالتی را به ثمر رساند. در این لحظه جسی مولن دروازه بان تیم حریف به او نزدیک شد و چند کلمه ای گفت که باعث خنده نیمار شد. این صحنه خیلی ها را به تعجب وا داشت که مولن چه گفت که چنین واکنشی را از سوی ستاره برزیلی حریف در پی داشت.

حالا او این موضوع را در مصاحبه ای با مجله پاریس فاش کرد. مولن گفت: “نه، به او گفتم نه، اگر پنالتی را بزنم، ستاره زمین خواهم بود.” پس لطفا حداقل به من بگویید که می خواهید توپ را از کدام طرف پرتاب کنید. خانواده ام، مادرم، پدرم، برادر و خواهرم و همسرم روی سکوها و من را تماشا می کنند. می خواهم به من افتخار کنند. “خب، لطفاً به من بگو در کدام طرف هستید؟”

نیمار اگرچه به درخواست غیرمنتظره بازیکن حریف پاسخ داد اما اجازه نداد تاثیری روی او بگذارد و با به ثمر رساندن پنالتی خود 2-0 پاری سن ژرمن را پیش انداخت اما گل او منجر به پیروزی تیمش نشد زیرا پاریسی ها در در دقیقه 30 و 49 دو گل زدند و دو امتیاز از دست دادند.

READ  تمرینات پرسپولیس ۵ روز تعطیل شد

درخواست عجیب یک دروازه بان از نیمار / عکس

256 251


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا