دانشگاه آیت الله بروجردی دانشگاه جدید است / اضافه شدن دانشکده ها بر اساس نیاز لرستان


به گزارش خبرآنلاین لرستان، دکتر فرهاد زاویه در بازدید از دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی (ره) از پروژه های عمرانی اجرا شده این دانشگاه بازدید و در جلسه مدیران و شورای تعالی و توسعه دانشگاه آیت الله اعظمی شرکت کرد. بروجردی (ره).

وی هدف از این سفر را اطلاع رسانی از بخش ها و مولفه های مختلف و مشاهده مستقیم نقاط قوت و ضعف دانشگاه به منظور رسیدگی به آنها عنوان کرد.

زویار افزود: دانشگاه آیت الله بروجردی یک دانشگاه جدید و با سابقه نزدیک به 15 سال است و با وجود این سابقه ضعیف، پیشرفت خوبی داشته است، هرچند در دانشگاه مذکور مشاغل زیادی وجود دارد.

استاندار لرستان با بیان اینکه دانشگاه یکی از مهم ترین و بهترین مکان های تحصیل علم و دانش در جهان است اظهار داشت: کار دانشگاه تنها تولید علم نیست و باید بر اساس مشکلات و نیازها باشد. از جامعه

نماینده ارشد دولت در استان لرستان با اشاره به اینکه از تولیدات بزرگ دانشگاهی مانند طرح های پژوهشی، مقاله و پایان نامه در کشور استفاده نمی شود، گفت: لازم است تولیدات دانشگاهی پاسخگوی نیاز جامعه و ظرفیت باشد. دانشگاه باید بر اساس نیازهای داخلی باشد.

دکتر زاویار خاطرنشان کرد: با تمهیدات لازم از جمله تامین اساتید، خوابگاه، مسکن و… و کمک به دانشگاه آیت الله بروجردی برای استفاده از اعتبارات پژوهشی استان در تلاش هستیم تا نیازهای ایشان را برطرف کنیم.

استاندار لرستان در پایان افزود: مدیریت دانشگاه برنامه ریزی جامعی برای پرکردن ظرفیت های خالی در دانشگاه در فضای عملی و تخصصی دارد که یکی از رسالت های اصلی دانشگاه است که می توان آن را به دانشکده هایی که رشته های آنها اضافه کرد. بر اساس نیازهای شهرستان بروجرد و استان لرستان ذکر شده است.

READ  حادثه ای که منجر به فوت در چهارمحال و بختیاری شد

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا