داماد 22 ساله مشکوک همسر و خانواده اش را با ضربات چاقو کشت


در ادامه بازپرس محمدحسین زارای احضار و دقایقی بعد کارآگاه و تیم تحقیقات جنایی به محل جنایت در خیابان الغدیر اعزام شدند.
مرد میانسال که به شدت مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد و همسرش نیز که در دم جان باخت با دستور پزشکی قانونی به پزشکی قانونی منتقل شد. هر دو دختر مقتول تحت درمان قرار گرفته اند.

یکی از آنها که همسر قاتل بود در تحقیقات گفت: همسرم جعفر مدتی است که به من مشکوک بوده و مدام خود را معذور می کند. گفت تو با فلانی رابطه داری در حالی که من از ترس او حتی جرات نکردم موبایلم را بردارم. این بحث ادامه داشت تا اینکه یک هفته پیش عصبانی شدم و به خانه پدرم آمدم. در این مدت با شوهرم در ارتباط بودم، اما بیشتر صحبت‌هایمان دعوا بود تا اینکه ساعت 8:30 چهارشنبه شب دوباره به خانه پدرم آمد تا با من صحبت کند، اما نمی‌دانم چه شد که عصبانی شدم و با چاقو به من ضربه زد. و خانواده ام تا حد مرگ، سقوط کردند.
به پلیس ارائه شد
در جریان فرار مرد 22 ساله، دستور بازداشت این مرد از سوی بازپرس صادر شد. با توجه به اینکه احتمال می رود متهم فراری سر کار برود، بلافاصله کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت با موکل جعفر تماس گرفتند. کارآگاهان با انجام آموزش های لازم برای موکل جعفر از وی خواستند در صورت حضور متهم جوان به آنها اطلاع دهد و از سوی دیگر وی از جعفر خواست تا خود را معرفی کند.
لحظاتی پس از آن تماس جعفر به محل کار خود بازگشت و کارفرما با متهم جوان صحبت های لازم را انجام داد. پس از این صحبت ها مرد جوان به کلانتری نزدیک محل کارش رفت و خود را معرفی کرد.
با معرفی متهم جوان تحقیقات از وی آغاز شد و وی گفت: مدتی است که به رفتار همسرم مشکوک هستم. با اینکه هر بار به او تذکر می دادم، زمین نمی خورد. دلیل دعوا و درگیری ما هم همین بود تا اینکه یک هفته قبل از قتل همسرم به زور خانه را ترک کرد و به خانه پدرش رفت. با تصور اینکه اشتباه می کنم به خانه همسرم رفتم تا آشتی کنم و او را برگردانم اما دوباره با هم دعوا کردند و پدر و مادر همسرم شروع به دفاع از او کردند. این باعث عصبانیت من شد و باعث شد از چاقو استفاده کنم. الان هم از اتفاقی که افتاده ناراحتم و عذاب وجدان دارم.
با دستور بازپرس اداره یکم دادسرای امور جنایی صوفیه، متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس Police منطقه قرار گرفت و تحقیقات ادامه دارد.

READ  پلیس فارس: مائده (محک) هاشمی نوجوان 16 ساله توسط پلیس کشته نشد / وی بر اثر واژگونی خودرو جان باخت

23302


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا