داستان جعلی مردی که 30 ساعت زیر ویرانه های کلان شهر بود


صداوسیما شب گذشته گزارشی را پخش کرد که در آن مردی مدعی است پس از 30 ساعت از زیر آوار خارج شده است. عکسی از این مرد امروز در فضای مجازی منتشر شد که نشان می دهد او پیش از این در حادثه آبادان به مردم کمک کرده است.

دانشگاه علوم پزشکی آبادان با انتشار متنی از سخنان شهروند مجروح در این کلانشهر خبر داد:

خسته نباشید ساعت از زیر آوار خارج شده است، لازم می دانیم در حضور مدعیان محترم برای روشن شدن افکار عمومی توضیحات زیر را ارائه دهیم.

بنا به وظیفه ذاتی نیروهای امدادی پزشکی در خط دوم حادثه قرار می گیرند و معمولا پس از اعلام نیاز به آتش سوزی و دفع زباله، آمبولانس به خط اول حادثه اعزام می شود.

در مورد شب گذشته نیز به دلیل ازدحام نیروهای امدادی و مردمی گزارش شد که یک فرد زنده از زیر آوار خارج شده است.

خبرنگار صدا و سیمای مرکز آبادان به محض اطلاع از مقتول برای تهیه گزارش در بیمارستان مصاحبه کرد که در این گفت و گو این فرد مدعی شد که 30 ساعت زیر آوار بوده و با کمک او بیرون کشیده شده است. از آتش نشانان

در بیانیه زیر مشخص شد که این مرد یکی از افراد حاضر در صحنه بوده و برای کمک وارد سوراخ شده است. به بیمارستان منتقل می شوند.

در این میان لازم به ذکر است که نیروهای امدادی حاضر در محل و تیم فوریت های پزشکی در خدمت حادثه دیدگان تنها به وظیفه ذاتی خود عمل کرده و مسئولیتی در قبال اظهارنظر و اظهارات افراد ندارند. فوری و سپس به بیمارستان که به خوبی انجام شده است.

READ  اصلاح تبصره ماده 5 قانون تشکیل شورای عالی معماری و شهرسازی ایران

از خداوند متعال برای تمامی هموطنان شریفی که در این ایام در غم از دست دادن عزیزانشان غمگین هستند صبر و شکیبایی و برای مجروحان سریعاً مجروح مسئلت داریم.

بیشتر بخوانید:

تعداد دستگیرشدگان حادثه متروپلیس به شش نفر رسید

233233


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا