خوشحالی خواننده پاپ از رفاقت مردم با «برادرش»

محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ شب گذشته جمعه 4 فروردین ماه در دو نوبت در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران اجرا کرد.

وی در این کنسرت به تهیه کنندگی مجتبی امینی آهنگ های «از تو نمی دونم»، «می خوام برگردی»، «این اولین باره»، «برادر»، «برگرد» را اجرا کرد. عشق من امروز»، «گل»، «زندگی»، «خواهش می کنم»، «باران است»، «دوستت دارم»، «به جز تو»، «کجا می روی» و «گفتم نرو».

این خواننده که در چند سال اخیر در دوران صدرالدین حسینی در عرصه موسیقی فعالیت داشته است، مدتی است که در فصل جدید کار خود با محتبی امینی تهیه کننده سینما و تلویزیون همکاری می کند.

محمد علیزاده در بخشی از این مراسم گفت: خدا را شکر می کنم که مرا در مسیری قرار داد تا خوانندگی را به عنوان کار خود انتخاب کنم و از طرفی خوشحالم که خواننده افرادی هستم که با ذهن و فکر خود با قلب خود زندگی می کنند. کنسرت . .

این خواننده موسیقی پاپ همچنین به غیبت طولانی مدت خود در اجرای زنده اشاره کرد و افزود: دلم برای برگزاری کنسرت تنگ شده بود. بنابراین از اینکه به من در فصل جدید کنسرت هایم خوش آمد گفتید بسیار سپاسگزارم.»

وی با عذرخواهی از تاخیر 45 دقیقه ای شروع کنسرت با اشاره به اینکه تعدادی از حضار در خیابان اطراف نمایشگاه بین المللی محل برگزاری کنسرت در ترافیک مانده اند، افزود: منتظر این اقوام بودیم. بیایید و یک شب فراموش نشدنی را با آنها بگذرانید. “” بیا این کار را انجام دهیم.”

خرسند خواننده پاپ از دوستی مردم با

علیزاده ادامه داد: همیشه از سه نقطه احساس خوبی دارم و هیجان دارم. اول وقتی با خانواده ام هستم. «دوم زمان ضبط در استودیو و سومی روی صحنه کنسرت که به لطف شما عزیزم برای من پر از انرژی مثبت است و همیشه احساس می کنم اولین بار است که روی صحنه می روم. ”

READ  چهره ترسیده پژمان جمشیدی در اسارت عراقی‌ها/ عکس

وی با اشاره به حضور والدین در کنسرت ها گفت: احساس می کنم این حضور باعث برکت برنامه هایی شده که تاکنون در عرصه کنسرت اجرا کرده ام. «گرچه زمین لیاقت نداشت که برخی از پدران و مادران این زمین را برای خود نگه دارد و آنها را به خدا بسپارد، اما امیدوارم سایه بزرگان بر سر ما باشد تا همیشه از وجود این عزیزان بهره مند شویم. آنهایی که در زندگی هستند.»

این خواننده پاپ در اجرای قطعه «برادر» که به تیتراژ موسیقی سریالی به همین نام اختصاص داشت گفت: در خیابان زمزمه کنم.

علیزاده افزود: معتقدم وقتی مردم زمزمه می کنند می توان موسیقی مهیج را به عنوان یک موسیقی محبوب معرفی کرد وگرنه سرعت دانلود و مواردی از این دست اصلا برای سنجش میزان استقبال خوب نیست. موسیقی متن برادر این کار را برای من انجام داد و من بسیار خوشحالم که عزیزانم با او دوست شده اند.»

داود اریکه، گیتار الکتریک نیما نیازی، گیتار اسد رحمانی، ایمان ذاکری نوازنده درام، اشکان موسوی نوازنده سازهای کوبه‌ای، بابک یعقوبی نوازنده سازهای کوبه‌ای، پوریا فیروزی نوازنده کیبورد، اشکان سیدیکان آبی‌اند پازند رهبر ارکستر موسیقی تشکیل شد.

خرسند خواننده پاپ از دوستی مردم با

259245


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا