خوزستان نیازمند توجه و حمایت در عرصه ورزش و جوانان است


وی با بیان اینکه برنامه های خوبی برای ورزش خوزستان داریم گفت: خوزستان مهد بسیاری از رویدادهای مهم و استانی استراتژیک در ورزش است.

وزیر ورزش و جوانان گفت: هر اقدامی که برای موفقیت و سربلندی ورزش خوزستان و قشر جوانان این استان لازم باشد انجام می شود و تلاش می شود تا اتفاقات ارزشمندی در ورزش خوزستان رقم بخورد.

وی از بنی تمیم رئیس اداره ورزش و جوانان خوزستان به عنوان یکی از آشنایان ورزش کشور یاد کرد و گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده وی به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان انتخاب شد.

سجادی در ادامه ابراز امیدواری کرد که اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با برنامه ریزی های انجام شده در ایام نوروز میزبان شایسته ای برای اوقات فراغت و پذیرایی میهمانان نوروزی باشد.

وی در خصوص برنامه های خود برای سفر به استان خوزستان با بیان اینکه همیشه قدردان شهدا و حوادثی هستیم که در این دوران سخت برای کشور رخ داده است، گفت: بیایید به دیدار یاد و خاطره شهدا برویم.

وزیر ورزش و جوانان یکی دیگر از بخش های مهم سفر امروز را بازدید از پروژه های نیمه تمام و مهم ورزشی استان خوزستان عنوان کرد و گفت: از دیگر برنامه های امروز، حضور در مراسم تجلیل از جوانان نخبه خوزستان خواهد بود.

افتتاح استخر مجموعه ورزشی بانوان جانباز و معلول در خوابگاه دانشجویی اهواز، شرکت در برنامه تجلیل از جوانان و نخبگان فعال استان خوزستان، بازدید از ورزشگاه 16 هکتاری غدیر و حضور در محل شهدای هویزه. یادبود شامل یک سفر سجادی به استان خوزستان.

READ  تعمیر و بازسازی 58 کیلومتر شبکه برق فرسوده شهر هوی با تعویض کابل خود نگهدار

کاروان قهرمانان ورزشی وزارت ورزش و جوانان نیز امروز به همراه سجادی وارد خوزستان شد.

در این سفر تعدادی از ورزشکاران رشته های مختلف، مربیان و برخی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون های ورزشی وزیر ورزش را همراهی می کنند.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا