خورشیدی را نمی‌شناسم، اما استیلی نباید ماهی ۱۰۰ میلیون بگیرد؟


ابراهیم قاسمپور درمورد زمان تشکیل جلسه جدید کمیته فنی فدراسیون فوتبال برای بررسی گزینه های سرمربیگری تیم ملی جوانان اظهار داشت: با توجه به اینکه خودم در سفر هستم روز 10 اردیبهشت جلسه را برگزار می کنم و برنامه انتخاب ها را بررسی می کنیم. من نمی دانم با شما چه کنم.

وی درمورد آیا در جلسه آتی کمیته فنی درمورد برنامه بازی های دوستانه و آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال بزرگسالان کشورمان هم بحث و تبادل نظر خواهد شد، توضیح داد: فعلا بحث روی تیم جوانان است اما باید دستور کار جلسه آتی چیست؟

کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره احتمال حضور حسین عبدی در جلسه آتی کمیته فنی با توجه به انتخاب شدن به عنوان سرمربی جدید تیم ملی نوجوانان پاسخ داد: انتخاب قطعی ما برای تیم نوجوانان است و می بینید که برنامه های دیگر را مرور کنید. من از طرف خدا به شما هدیه خواهم داد. عبدالله فصال الله زادیادهی با زینه هاهی بادی آلدیی سرمربییری تیم تیم نوگوانان دشت و باد بید سیر سیر نفراتات بوطوان. اگر عضو جمهوری سوسیالیستی صربستان هستید، می توانید این کار را انجام دهید.

قاسمپور با اشاره به افشای دستمزد ماهانه 100 میلیون تومانی حمید استیلی، سرپرست تیم ملی توسط مجتبی خورشیدی، سرپرست این تیم که در روزهای اخیر حواشی زیادی را ایجاد کرده است، توضیح داد: درباره این موضوع به عنوان عضو کمیته فنی فدراسیون صحبت نمیکنم. در شهر درمورد ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا. من خیلی خوشحالم که زندگی خوبی دارم. از همان آغاز جهان پروردگار و پروردگار، از نجات فوتبالیست ها و از جسم و زمین. ا؟ب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من به این واقعیت که بسیار به او نزدیک هستم افتخار می کنم.

READ  پاری‌سن‌ژرمن یک امتیاز تا فتح لوشامپیونه/عکس

بیشتر بخوانید:

عنوان :رد: در روزهای اخیر شنیدم من نمی دانم با شما چه کنم. خیلی از افرادی که شاید با شورت ورزشی عکس داشته باشند اما هیچ رزومه و تجربه کاری در فوتبال ما ندارند و آدم شاخصی هم نبودند، سالی بین 8 تا 10 میلیارد پول می گیرند. آن وقت ها مثل باقری یا استیلی که اسم و رسم، تجربه و تجربه بسیار خوبی در این فوتبال دارند و عمرشان را در این راه گذاشته اند، نباید چنین مبالغی را بگیریم؟ Nimigouim، میلیون میلیون زن، و ایالات متحده آمریکا کسانی هستند که بیشترین استفاده را از آنها می کنند.

Athletic یک هتل بسیار محبوب با فوتبال و ورزش زیاد است. بیا داخل، نگاه کن دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم و دوستت دارم. من به شما آرامش زیادی داده ام و آن را به شما خواهم داد. میخوای چیکار کنی؟ او قدرتمندترین مرد جهان است. من نمی دانم.

۲۵۷۵۱


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا