خودکشی دسته جمعی عجیب یک خانواده پنج نفره فرانسوی


به گفته پلیس سوئیس، 14 نفر از اعضای خانواده فرانسوی بر اثر سقوط از طبقه هفتم آپارتمان خود جان باختند.

پلیس سوئیس همچنین اعلام کرد که از میان پنج عضو خانواده، تنها پسر 15 ساله آنها از تصادف جان سالم به در برده و اکنون در کما اما در وضعیت پایدار است.

به گزارش رسانه های محلی، مادر خانواده و خواهرش که هر دو فوت کردند، دندانپزشک و چشم پزشک بودند. همچنین گفته می شود پدر 40 ساله خانواده نیز شغل تجاری داشت اما در خانه کار می کرد. دختر خانواده 8 ساله بود که در این تصادف جان باخت.

بررسی ها نشان می دهد که این پنج نفر یکی پس از دیگری در مدت پنج دقیقه از ارتفاع بیش از بیست متری سقوط کردند. بازرسان هنوز هیچ مدرکی دال بر برخورد در محل پیدا نکرده اند.

گزارش های خبری نشان می دهد که خانواده نسبتاً منزوی بوده و ارتباط چندانی با دنیای بیرون نداشتند و فقط خواهر خواهر مادر در خارج از خانه کار می کرد.

به گزارش رسانه ها، مادر این خانواده و خواهرش نوه های فرعون نویسنده الجزایری هستند. پسر فرعون توسط ارتش مخفی که متشکل از شبه نظامیان تندرو فرانسوی مخالف استقلال الجزایر است کشته شد.

به گفته پلیس سوئیس، این خانواده که چند سالی در سوئیس زندگی می کردند، جز به دلیل تحصیلاتشان برای قوه قضاییه و پلیس شناخته شده نبودند.

بر اساس گزارش رسانه ها، پلیس سوئیس صبح روز حادثه برای بررسی وضعیت تحصیلی پسرشان در محل اقامت این خانواده حاضر شد اما نتوانست با هیچ یک از اعضای خانواده ملاقات کند.

READ  قتل یک نوجوان 17 ساله برای خاطره

233233


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا