خودسوزی کارمند شرکت دخانیات گلستان


صبح امروز یکی از کارکنان شرکت دخانیات گلستان با بنزین در ساختمان اداری این شرکت اقدام به خودسوزی کرد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و فوریت های پزشکی گلستان به ایسنا گفت: مکان مورد نظر.

محمدجواد محاسمی افزود: مرد مورد بحث که با بنزین اقدام به خودسوزی کرده، مردی 50 ساله است و درصد سوختگی این مرد 60 درصد سوختگی عمیق است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر این فرد به مرکز درمانی منتقل شده و در زمان انتقال حال عمومی وی خوب بوده و در هوشیاری کامل و تحت مداوا است.

اعتراض به انتقال علت خودسوزی به یکی از کارکنان شرکت دخانیات

مدیر روابط عمومی شرکت دخانیات گلستان با تایید خودسوزی یکی از کارکنان شرکت دخانیات در خصوص آخرین جزئیات این حادثه گفت: مشکل اصلی این نیرو جابجایی آنها بوده است. ناموفق

یوسف ماهانی ادامه داد: فرماندار به صلاحدید خود این اختیار را به کارخانه دخانیات قرق واگذار کرد و امروز مقابل اداره دخانیات با بنزین خودسوزی کرد و در حالی که چاقو در دست داشت همکاران ما را تهدید کرد که اگر جلو بیایند حاضر می شوند. “

وی تاکید کرد: این مرد بلافاصله پس از بازدید از شرکت دخانیات وارد ساختمان اداری شد و همکارانش از سر دلسوزی سعی در جلوگیری از این اقدام داشتند اما موفق نشد این مرد نیز اقدام به خودسوزی کرد.

مدیر روابط عمومی شرکت دخانیات گلستان گفت: پس از خودسوزی با وجود اینکه همکاران ما شوکه شده بودند، بلافاصله به اورژانس اطلاع دادند. با توجه به اینکه خیابان شهید فلاحی یک طرفه است اورژانس کمی متوقف شد اما این فرد به مرکز درمانی منتقل شد و هم اکنون تحت مداوا است.

READ  سقوط مرگبار یک هواپیمای مسافربری در تانزانیا

ماهقانی افزود: آرزوی ما این است که این فرد به زودی سلامتی خود را به دست آورد و به سر کار بازگردد اما این روش نامطلوب است. عادات ناسالم عدم پرداخت دستمزد و اخراج را در آگاهی عمومی ایجاد می کند که خوب نیست. اصلا

وی با بیان اینکه دلیل این اتفاق اخراج یا عدم پرداخت دستمزد نبوده است، تاکید کرد: ایشان یکی از نیروهای اصلی ما بودند و سال ها در مجتمع دخانیات گرگان مشغول به کار بودند و افرادی با اخلاق بودند، اما چه فشار روحی و روانی روی آن بود. مشخص است که چه کسی چنین اقدامی را انجام داده است.

233233


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا